Підтримую лікарів
З днем народження, принце Джордже: нові офіційні портрети іменинника
Спадкоємець британської корони сьогодні святкує 6-річчя!
Ч

лен британської королівської родини, третій правнук королеви Єлизавети II та перший онук принца Чарльза і принцеси Діани сьогодні святкує 6-річчя!

2013

Первісток герцога Кембриджського Вільяма і герцогині Кембриджської Кетрін приймає привітання з усього світу, а серед перших сина привітали саме батьки — нові офіційні портрети принца Джорджа (традиційно зроблені спеціально до дня народження) були опубліковані кілька годин тому.

«Дякуємо усім за привітання та найщиріші побажання. Фото були зроблені на території Кенсінгтонського палацу та під час сімейного відпочинку», — зазначено на офіційних аккаунтах родини. Нас двох із трьох представлених фото іменинник позує в футболці англійської збірної з футболу.

Нагадаємо, що принц Джордж третій у черзі спадкування британського престолу, перед ним лише дідусь Чарльз та батько Вільям, а от світлини, представлені до дня народження, цього року зробила Кейт Міддлтон. Раніше за святкові портрети іменинника були відповідальні відомі королівські фотографи — Кріс Джексон та Мет Портеус.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: