З любов’ю для ЗСУ! Анатоліч, Птушкін, Решетнік і Христов відправили автівки на передову
Ініціатива «10 пікапів від 10 зірок».

Анатолій Анатоліч і Денис Христов

Українські селебритіз об’єдналися, щоби запустити ініціативу «10 пікапів від 10 зірок. У такий спосіб вони вирішили ще раз подякувати нашим військовим і нагадати, що потрібно продовжувати допомагати. На кожній автівці підпис — слова підтримки та подяки для ЗСУ.

Владислав Савченко

Придбав пікапи благодійний фонд Владислава Савченка, який із початку повномасштабної війни регулярно допомагає ЗСУ. Першими свої пікапи підписали Григорій Решетнік, Денис Христов, Анатолій Анатоліч та Антон Птушкін та поділилися із JS важливими словами. Імена ще шести селебритіз дізнаємося згодом.

Денис Христов, Антон Птушкін і Анатолій Анатоліч

Антон Птушкін

Є два найбільші запити у хлопців із передової: перший — це дрони, другий — автівки. Тож цей автомобіль поїде до улюбленої 72-ї бригади. Коли вперше особисто познайомився з героями, які там воюють, для мене змінилося все! Я чітко зрозумів, що ми маємо робити. І для мене життя начебто розділилося на «до» та «після». Ми повинні зробити все для тих, хто зараз боронить нашу землю, і ця автівка — допомога їм. Хлопці, дякуємо вам! Дуже за вас хвилюємося.

Анатолій Анатоліч

Ми в жодному разі ні на секунду не забуваємо, завдяки кому можемо продовжувати жити, працювати. Маємо діяти на всіх фронтах. Наші захисники та захисниці зараз на передовій. Настала зима. Те, як нам тут буває некомфортно через вимкнення світла чи повітряні тривоги, помножте на 100, і це вони відчувають на передовій щохвилини. Тому мусимо зробити все заради спільної Перемоги, щоб тил наших захисників, захисниць, наших героїв і героїнь був максимально потужним. Тому працюємо далі!

Григорій Решетнік

Дорогі наші герої, ми уклінно вам дякуємо — тим, хто на передовій, хто щодня проявляє свою мужність, незалежність за будь-яких обставин, за будь-якої погоди. Дякуємо вам за наше сьогодення, за наше майбутнє. Україна обов’язково переможе. Ми тут, кожен на своєму фронті, будемо допомагати вам, вірити й завжди передавати найнеобхідніші речі. Бережіть себе, і Перемоги всій, всій, всій Україні!

Денис Христов

Люди, не втомлюйтеся підтримувати наших захисників та захисниць, адже вони в нас найкращі. Слава Україні!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: