«З третьою дитиною ми поїдемо в Техас»: сімейні тревел-традиції Анатолія Анатоліча та Юли
Телеведучий поділився з JS ексклюзивними сімейними фото та планами щодо майбутніх мандрівок.

Незабаром Анатолій Анатоліч та Юла втретє стануть батьками – у подружжя, що вже виховує двох доньок, буде син. Пара часто подорожує з малюками, тож ми розпитали їх про особливості спільних мандрівок та сімейні тревел-традиції. А також ділимося з вами їхніми ексклюзивними фото у передчутті появи на світ немовляти.

Обмеження щодо подорожей з дітьми

Діти аж ніяк не обмежують нас у подорожах. А якщо ми плануємо мандрівку вдвох із Юлою, за малюками доглядають дві бабусі та дідусь. Вони живуть неподалік від нас і завжди раді провести більше часу з онуками.

Сімейні тревел-традиції

Ми щороку подорожуємо всією родиною та дуже чекаємо на ці спільні поїздки. Ба більше, маємо кілька традицій, зокрема на початку червня завжди подорожуємо Україною.

Так, минулого року відпочивали на острові Бирючий, де отримали купу вражень від гарних пляжів, природи та чистого Азовського моря.

Плани на цьогорічний відпочинок

Планували поїхати в Коблево, але останньої миті Юла відмовилася, адже побоялася їхати так далеко від Києва на восьмому місяці вагітності. Тож ми залишилися в місті, а саму подорож перенесли на кінець літа. Поїдемо в серпні вже із сином.

Під час осінніх канікул усією родиною, зокрема з нашими батьками, полетимо до Єгипту. А зимові свята, на які ми чекаємо з особливим нетерпінням, традиційно проведемо в місці нашої сили – США. Цієї зими в Штати ми вирушимо вже з сином. Окрім Майамі, цього разу хочемо вперше поїхати в Техас, до наших близьких друзів.Фото: Марина Комарицька

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: