За медіапідтримки JS виходить психологічний трилер-детектив Ірени Карпи «Тільки нікому про це не кажи»
Уже у вересні ви зможете поповнити домашню бібліотеку черговим хітом письменниці.

Чекали і дочекалися! За медіапідтримки світського порталу JetSetter.ua Ірена Карпа анонсує вихід своєї нової книги — психологічного трилеру «Тільки нікому про це не кажи» видавництва #книголав.

Про що книга?

Головна героїня — українська фотографиня Марґо. Вона тривалий час проживає в Парижі. У неї є улюблена робота та розваги, розкішний одяг та численні коханці. У Києві залишилися двоє дорогих їй чоловіків — дід і таємничий С., який ніяк не може доїхати до неї в Париж.

Щось не дає їй спокою, якась невідома тригова закралася всередині, і водночас вона починає пригадувати фрагменти подій із минулого, але цілісної картини не може скласти. Вона починає відвідувати психолога, щоб дізнатися, що приховує її пам’ять. У цей час натрапляє в інтернеті на історію про серію вбивств на батьківщині.

Вбивця називає себе Месником, його жертви — ґвалтівники, розбещувачі неповнолітніх, корупціонери та інші негідники. Цю справу висвітлює провінційний журналіст Сонік, а от чи знає він, хто Месник — невідомо. А що ж дізнається Марґо про своє минуле? Чому її захопила історія про Месника? Зрештою, хто він такий?

Які соціальні проблеми порушено?

«Тільки нікому про це не кажи» — роман про те, що зазвичай замовчують, намагаються забути і бояться виносити на люди: домашнє насильство, булінг.

Ірена Карпа про головну героїню

Париж. Відразу ж після переїзду місто закрутило її в обіймах пристрасного коханця. Все здавалося можливим у City of Lights. Париж обіцяв їй доленосні знайомства, вечірки в богемних помешканнях, бекстейджі модних показів, люксове art de vivre, визнання і славу.

І, як кожен самовдоволений коханець, у результаті дало Марґо лише те, чого було не особливо шкода.

Минулого місяця їй виповнилося тридцять два. Офіційно Марґо — фотографка новонароджених у пологовому будинку. 14-ий район Парижа, CDD зі сплатою всіх податків. Неофіційно — в неї завжди є дві-три «халтури»: то фешнблогери, то наречені. Якщо приїхати до Ейфелевої о шостій ранку, закохані матимуть всі шанси знятися, наче Париж належить тільки їм. Щоправда, за умови, що дівчина вже нафарбована, а хлопець не запух після вчорашнього бордо. Стати на коліно («Ти за мене вийдеш?»), сипнути рису голубам у сіре небо, витягти з кущів рояль — тобто, друга дитинства, що профальшує La Vie en Rose на розстроєній скрипці. Погладити щоку нареченої, змітаючи скупу сльозу (спокійно, туш водостійка).

Марґо без проблем ладнає з цією нехитрою режисурою. Які б рагулі до неї не приходили, вона гарантовано витягне з них ті краплини благородства, про які й рідна бабця не підозрювала. А з чим не справиться її віра в людство, доправить фотошоп.

Світлана Павелецька, співзасновниця видавництва #книголав, про трилер

Це дуже захоплива історія. По-перше, ви ніколи не вгадаєте, хто вбивця, не дочитавши книжку докінця. Водночас Ірена порушує важливі соціальні питання, зокрема, як не мовчати, коли тебе хтось скривдив, і як підтримати скривджених. І як бонус — багато красивого Парижу.


Передзамовити книгу можна за посиланням.

Фото: Христина Хедишин, Олена Ведмідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: