Захопливий світ коштовних форм ювелірного бренду Roberto Coin
К

оштовності, що підкорили серця знаменитостей та найстильніших жінок планети, витвори сучасного ювелірного мистецтва, у яких традиції та ювелірна спадщина минулого зустрілись із високими технологіями та свіжим поглядом у майбутнє. Усе це про унікальні прикраси ювелірного дому Roberto Coin, які сьогодні офіційно представлені в Україні — у бутиках Il Cammeo.


Імʼя Roberto Coin сьогодні відоме у всьому світі, а прикраси бренду є справжнім must have завдяки неповторному почерку, а також увазі до смаків і потреб жінок із різними поглядами та стилем життя. Адже, на думку Роберто Коїна, кожна жінка є унікальною і має завжди підкреслювати це, обираючи особливі прикраси, які виражатимуть її внутрішній світ.

За словами маестро, жіноча індивідуальність є однією із найважливіших цінностей бренду: «Багато хто пропонує одну й ту саму коштовність різним жінкам. А я радше — різні для кожної. Я хочу давати жінці можливість та свободу обирати, бути собою, бути унікальною».

Розкіш та вінтажний дух у колекції Art Deco

Бренд завжди був трендсетером у ювелірному світі, і цього разу в центрі уваги опинилися вишукані вінтажні коштовності з рухомими елементами, відомі під назвою tassel (китиці), що актуальні сьогодні, як ніколи. Так, в одній із серій популярного серіалу «Емілі в Парижі», що знаменитий ретельним вибором модних образів та брендів для інтеграції, сяяли яскраві прикраси із колекції Art Decò від Roberto Coin.

Art Decò — одна із найвідоміших колекцій у творчій спадщині знаменитого італійського ювелірного дому. Сьогодні саме прикраси Art Decò найчастіше можна побачити на світлинах зірок та блогерів Instagram з усього світу.

Унікальні форми прикрас колекції черпають натхнення у мистецькому напрямку ар-деко, який був неймовірно популярним в 1920-х і 30-х роках. Це можна побачити в дизайні, виконаному з геометричних ліній, які повторюються з точністю та чіткою симетрією. Вивірену геометрію ніжно порушують плавні та рухливі елементи — китиці та ланцюжки, виконані із тендітних коштовних кульок різного діаметру.

Така гра контрастів, а також поєднання чіткості та чуттєвості у дизайні зробили предмети колекції Art Decò дійсно унікальними у світі ювелірного мистецтва, наділивши їх революційним, неповторним характером. Це прикраси, що додають жіночому образу граційності, елегантності та грайливості.

Колекція Art Decò від Roberto Coin є результатом ідеальної синергії між майстерністю та технологіями. Усі елементи, які використовують у колекції, зібрані майстрами-ремісниками вручну. Натомість внутрішня структура знаменитої «крученої золотої нитки» розроблена із використанням 3D-технології, щоб гарантувати ідеальну точність симетрії та надійність.

Маестро Roberto Coin обрав для колекції типові для бренду кольори, щоб кожен предмет ніс у собі знаменитий впізнаваний стиль: жовте та рожеве золото, яке за традицією є душею прикрас. Його благородне сатинове сяйво доповнено таємничим чорним нефритом, ніжним перламутром, синім лазуритом, зеленим малахітом або блакитною бірюзою, а прикраси найбільш вишуканої версії Haute Couture прикрашено білими діамантами. Як любить стверджувати сам Роберто Коїн, для кожної жінки існує відповідний унікальний стиль.

Гра контрастів. Rock & Diamonds

Любити рок означає бути енергійною і повною життя, уміти поєднувати витонченість із бунтарським духом. Колекція Rock & Diamonds від Roberto Coin присвячена жінкам, які носять вечірню сукню зі шкіряною курткою, які грають із контрастами і домінують завдяки своєму неповторному баченню світу та моди.

До того ж сьогодні колекція Rock & Diamonds особливо актуальна на тлі трендів 80–90-х років з їхнім духом свободи та фільтрів у соціальних мережах.

Вивірені форми в колекції Rock & Diamonds представляють собою бездоганно виконані золоті «піраміди», що чергуються із безкомпромісною закономірністю. Одна й та сама концепція повторюється нескінченно, як музичний ритм — сексуальний та сміливий, коли грає зі звивистістю браслетів і каблучок, і мудрий, коли мова йде про модульні комбінації сережок.

Прикрашені сяйвом діамантів вивірені геометричні форми, Rock & Diamonds символізують внутрішню силу у поєднанні з жіночністю. Це прикраси, що ідеально доповнюють сучасний модний образ у стилях casual, гранж та street-style еклектика.

Натхненна особливими куточками Італії колекція Love in Verona

Присвятивши колекції Портофіно, Капрі, Риму та Венеції, Роберто Коїн вибрав ще одне італійське місто як джерело натхнення для своїх коштовностей — Верону. Творіння колекції Love in Verona є частиною глибокої концепції, яка пов’язує ювелірні прикраси бренду з найвідомішими містами Італії. Колекції Roberto Coin переносять нас у подорож Італією, а коштовності бренду є послами її унікальної естетики.

Коштовності в колекції Love in Verona виготовлені із трьох кольорів золота: біле, жовте, рожеве, з полірованою та атласною обробкою, щоб носити їх разом для створення довершеного образу.

Дизайн за традицією представляє діамантову квітку з чотирма пелюстками, яка була центром багатьох інших знаменитих колекцій бренду. Постійне повторення квітки по всій поверхні коштовностей є естетичним відтворенням легендарної архітектурної споруди Arena di Verona, що є одним із відомих символів міста.

У колекції, яка багата на символи та впізнавані елементи, Roberto Coin виразив свою майстерність за допомогою надзвичайно сучасного, мінімалістичного погляду. Золото обробляють для отримання високотехнологічного ультраглянцевого ефекту, а спеціальний сплав використовують, щоб зробити прикраси високостійкими. Кожен діамант оправляють вручну за допомогою мікроскопа, а кожну застібку на кожному браслеті в колекції розробили з прихованим механізмом, який гарантує максимальну безпеку, не відволікаючи від чітких, бездоганних ліній силуету.

Бренд безперестанно шукає нові шляхи для творчості та вираження жіночої індивідуальності на противагу брендам, які зациклені на маркетингу та виготовленні серійних прикрас.

«У нашій компанії 85 % команди — це жінки. Саме тому мої колекції настільки різноманітні. Я зустрічаю щодня різні характери, образи, особистості та бачу, що жінкам подобаються різні речі».

Тож і в колекції Love in Verona маестро Roberto Coin втілює свої найсміливіші ідеї, представивши різноманітні варіації прикрас не лише з білими діамантами, але із чорними діамантами, сапфірами, рубінами.


До речі, відмінною особливістю та своєрідною візитівкою бренду Roberto Coin є саме рубін. Кожна жінка, яка обирає коштовності Roberto Coin, отримує у подарунок від маестро персональний коштовний «автограф» у вигляді рубіна, закріпленого всередині кожної прикраси. Згідно із легендами Стародавнього Єгипту, міфами Стародавньої Індії та іншими фольклорними оповідями, рубін символізує любов, радість і здоров’я. А коли камінь торкається жіночої шкіри, то приносить удачу. Саме за ці властивості Роберто Коїн зробив рубін символом свого бренду.

Прикраси Roberto Coin випромінюють неймовірний магнетизм. Це коштовності, що наділяють жіночий образ шармом, гармонією та виразною індивідуальністю. Вони підкорили увесь світ своїми неповторними дизайнерськими рішеннями та особливим почерком, який вбачається у фактурі поверхні, унікальних формах та вражаючих обʼємах золота. Це втілення найактуальніших модних тенденцій, але у неповторному прочитанні та в інтерпретації, що не схожа на жодну іншу в світі! Це справжня легенда сучасного світу ювелірного мистецтва та абсолютний must have у колекції кожної жінки.

Офіційним представником знаменитого ювелірного дому Roberto Coin в Україні є мережа ювелірних бутиків Il Cammeo:

Київ
вул. М. Заньковецької, 4
067 900 35 00

Дніпро
пр. Д. Яворницького, 10
067 565 55 49

Дніпро
б-р Катеринославський, 1
Cascade Plaza
067 562 09 94

Харків
ул. Сумська, 73/75
068 680 57 75

Львів
пр. Шевченка, 15
067 895 15 15

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: