«Заховаємось від зим»: бекстейдж кліпу «у твоїй душі» для JS від DOROFEEVA
Благодійна ініціатива відбудови житла, яке зруйнував ворог.

DOROFEEVA презентує новий кліп «у твоїй душі», у якому закликає українців долучитися до відбудови житла, зруйнованого ворогом. Співачка поділилася із JS ексклюзивним фотобекстейджем.

«У твоїй душі» — не просто кліп до проникливої пісню з нового альбому DOROFEEVA, а ще й спільна благодійна ініціатива, що привертає увагу до надважливої проблеми — втрати дому. І напередодні найхолоднішої пори року закликає кожного та кожну донатити на відбудову пошкодженого через війну житла з волонтерським рухом «Добробат».

На початку кліпу ми опиняємося у реальному домі Наді, наповненому спогадами, речами, залишеними на тих самих місцях. Саме тут вона зустріла війну і провела перші її дні. Маленька дівчинка, яку ми зустрічаємо далі, замість кадрів свого щасливого дитинства, яким воно мало би бути, бачить кадри страшної війни, жахіть і руйнувань.

До війни тут, у селі Горенка Київської області (де відбувалися зйомки), жила українська родина, якій вдалося врятуватися: «Коли я під’їжджала, бачила пошкоджені та зруйновані будинки, людей, дітей, у мене перехопило подих, всередині все стискалося.

Емоції від побаченого дуже глибоко б’ють! Я весь час уявляла людей, які жили там.

І навіть поспілкувалася із сім’єю, у чиєму домі ми знімали. Бабуся розповіла мені історію, як колись просила зробити великий погріб і всі з нею сперечалися, а потім цей погріб врятував життя наших хлопців-військових. Вона розповідала це і плакала».

Режисером кліпу виступив Антон Штука, який від початку війни займається волонтерською діяльністю. Він об’їздив майже всю Україну, чув безліч драматичних й унікальних історій, бачив безліч зруйнованих будинків і життів — ці відчуття він вклав у відео.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: