Засновники Amazon: все, що потрібно знати про найбагатшу пару в світі
Джефф і Маккензі Безос та 150 мільярдів доларів.
«

Коли я почула його неймовірний сміх — я одразу ж закохалась. Інакше і не можливо!», — зізналася Маккензі, згадуючи момент зустрічі з чоловіком. Секрет успіху цієї пари в коханні, довірі,  і, звичайно, підтримці. Саме дружині Джефф вперше розповів про свою бізнес-ідею — майбутню компанію Amazon.

Вже зараз, після 25 років у шлюбі, вони не втрачають романтики та ділять на двох усі труднощі та перемоги. Джефф — 25-ий у списку найбільших землевласників США і найбагатша людина в світі за версією Forbes. Лідер попередніх років Білл Гейтс тепер на другому місці з заробленими 93,3 мільярдами доларів. 2018-ий був для Безоса більш ніж вдалим: він обійшов свого конкурента, збільшивши дохід з 100,3 (2017 рік) до рекордних 150 мільйярдів.

Один з маєтків пари

Незважаючи на цей неймовірний прибуток, пара відносить себе до категорії «нормальних» сімей: Джефф обожнює мити посуд — це його хобі та до того ж підтримка дружині. В свою чергу, у вільний від турбот про велику родину час (у пари четверо дітей) Маккензі пише книги. Згідно Instagram-аккаунту Безоса, у планах пари створити орбітальний корабель Blue Origin-New Glenn та підкорити космос. Дійсно, наша планета ним вже підкорена!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: