Засновники Best Fashion Awards оголошують про створення фонду премії
Дмитро Монатік, Зоя Литвин та Катерина Любчик — серед амбасадорів фонду.
У

же за декілька днів відбудеться дванадцята церемонія вручення Best Fashion Awards — єдиної професійної премії у сфері моди в Україні, започаткованої у 2010-му. За роки свого існування BFA перетворилася на основний інструмент об’єктивного визначення лідерів української модної індустрії.

Засновники Best Fashion Awards оголосили про створення фонду премії

Фонд об’єднає тих, для кого важливий авторитет України як країни, що має величезний творчий потенціал, та тих, хто вірить у перспективу fashion-індустрії. Він залучить однодумців, чиї досвід, знання та репутація дозволять спільно працювати над майбутнім сфери.

Мета фонду — сприяти розвитку премії шляхом надання спеціальних грантів та іншої фінансової підтримки для номінантів та переможців, ініціювати й підтримувати міжнародні активності у межах премії.

Першими амбасадорами фонду премії BFA стали:

Зоя Литвин — підприємниця, громадська діячка та освітянка. Засновниця Новопечерської школи. Фундаторка громадської спілки «Освіторія» та національної премії Global Teacher Prize Ukrainе. Основоположниця низки проєктів у сфері освіти та імпакт-інвестування.

Катерина Любчик — підприємниця, представниця парфумерного бренду Zielinski & Rozen в Україні. Власниця ресторану Kritikos. PhD за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини».

MONATIK — музикант, композитор, автор та саундпродюсер. Заслужений артист України. Засновник MONATIK Corporation.

Ольга Олексенко — High Jewelry director Van Cleef & Arpels Україна. Ювелірна експертка. Меценатка.

Юлія Поліщук — артпродюсерка, кураторка, контриб’юторка Vogue UA. Засновниця низки проєктів у галузі культури, моди та мистецтва.

Анастасія Цибуляк — екоактивістка, засновниця Glossary Organic Products та фонду Glossary Foundation. Докторка економічних наук.

Разом з фондом та його амбасадорами премія стане ще більш впливовим і ефективним інструментом підтримки українських дизайнерів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: