Завжди доречний, особливо у новому форматі: пристрій для нагрівання тютюну glo™ HYPER
Інформація на правах реклами. glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.
С

віт постійно змінюється. Інтенсивний темп життя мегаполісів задає тренди споживання в різних категоріях продуктів. У сучасній і технологічній Японії близько чверті курців перейшли на бік інновацій і почали використовувати продукти нового покоління, які стали абсолютним проривом у тютюновій категорії.

Компанія «Бритіш Американ Тобакко» (БАТ) презентувала останню версію пристрою glo™ HYPER для використання з новим форматом стіків neo™ в Україні. Бренд glo™ представлено у 15 країнах, а остання новинка запустилася у шести з них. glo™ HYPER – це покращена технологія індукційного нагрівання тютюну, яка дозволяє рівномірно нагрівати тютюновий стік, дає інтенсивніший смак і пропонує ще більше несподіваних вражень для споживачів.

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

 Що очікувати від новинки?

 

Насиченість смаку. Пристрій glo™ HYPER призначено для використання зі стіками neo™ у новому форматі демі. Вони містять на 30% більше тютюну порівняно з попередньою лінійкою neo™ і залишають приємний післясмак.

Інноваційність і технологічність. glo™ HYPER має два режими: Standard і Boost. Режим Boost забезпечує яскравіший смак завдяки посиленому прогріву стіка до температури 280°С. Нагрівання відбувається лише за 15 секунд, тривалість сесії становить 3,5 хвилини, у той час як у режимі Standard – за 20 секунд, а час використання – 4 хвилини.

Керування однією кнопкою і новий дизайн. glo™ HYPER стильний, компактний і простий у використанні. Корпус пристрою зроблено з приємного на дотик матеріалу soft touch** і доступний у чорному, синьому, помаранчевому і білому кольорах.

«Сьогодні користувачі glo™ очікують ще більше інновацій. Вони потребують продукт, що об’єднує протилежні речі, – натуральний тютюн і високі технології, який стане альтернативою традиційним тютюновим виробам і зможе забезпечити не менш інтенсивне насичення, а також буде швидким та інтуїтивно зрозумілим у використанні. glo™ HYPER впорався з цим грандіозним завданням», – коментує комерційний директор БАТ Віталій Павлусь.

 Різноманітність смаків neo™: 

 

TERRACOTTA TOBACCO. Добре збалансований, насичений смак високоякісного тютюну з кремовими нотами і м’яким післясмаком.

REDBERRY PASTEL. Освіжаючий смак ментолу в поєднанні з вираженим тютюновим ароматом та капсулою зі смаком червоної ягоди.

BRILLIANT BERRY. Класичний тютюн з делікатним ягідним ароматом та капсулою зі смаком лісової ягоди.

MAGNETIC PINEAPPLE. Збалансований тютюновий смак, доповнений яскравим смаком тропічних фруктів, в один клік.

 

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання. Окрім glo™ HYPER у білому кольорі.

glo™ HYPER і стіки neo™ доступні для замовлення на сайті myglo.com.ua.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: