«Мушу зберегти життя»: Елла Кандиба вперше стане мамою
«Хочу висловити своє захоплення кожній жінці, яка народила українця. Скоро і я».

JS переконаний, що життя переможе смерть. Тож щасливі поділитися новиною про вагітність Елли Кандиби, яку модель повідомила в інстаграмі сьогодні, 12 травня:

«У цей жахливий час я дала собі право на тишу, бо все, що я маю зараз, — це однозначна позиція, а все, що я мушу зробити, — це зберегти життя.

Із першого дня в моїх сторіз я транслювала війну, у якій росія влаштувала геноцид українського народу, з першого дня головною задачею було врятувати мою родину. Ті, хто зі мною давно, знають, що я із Харкова, знають, що я найбільша фанатка свого рідного міста, і свою модельну школу, я в першу чергу відкрила на своїй батьківщині для маленьких харківчанок, якою колись була і я. Ця любов назавжди.

Мої тато, бабуся і дідусь залишилися в центрі трагічних подій, а моя мама, моя сестра з дітьми, і я — вже в безпечному місті. Будучи тут, ми сконцентрували свої сили на допомозі тим, хто проживає всі жахи війни в Україні.

Я хочу висловити свою повагу і сказати слова величезної вдячності кожному, хто боронить нашу країну і хочу висловити своє захоплення кожній жінці, яка народила українця. Скоро і я».

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: