Здобутки Prada: особливий еко-кредит та колаборація з Adidas
Технології та задуми вражають!
Р

еліз довгоочікуваної колаборації незабаром! Бренди Prada та Adidas офіційно підтвердили співпрацю у своїх Інстаграмах, але обмежились лише деякими деталями. Наразі відомо, що в капсулу увійдуть кілька моделей взуття, а вартість кожної пари складатиме близько 400 доларів.

Між іншим у брендів є ще декілька новин. Так, Adidas заявив про намір відправити пару авторських кросівок у космос (спеціалісти вивчатимуть вплив гравітації на матеріали), а от Prada стоїть на варті захисту довкілля. І не дарма!

Дім Prada кредит на рекордну суму 50 мільйонів євро від банку Crédit Agricole на особливих умовах і можливістю змінювати процентну ставку. Розмір виплат залежатиме від участі бренда в екологічних і етичних ініціативах та від швидкості впровадження новітніх еко-технологій та розробки безпечних матеріалів. Програма включатиме й освітні семінари для співробітників компанії.

Варто зазначити, що екологія наразі є пріоритетом для багатьох компаній, а подібна юридична угода в модній індустрії укладена вперше. Подібні фінансові займи мотивують вдосконалювати не лише модну індустрію, але й водночас ефективно контролювати екологічну ситуацію.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: