Жанна Бадоєва не причетна до авторства «Орла і Решки», заявила Нателла Крапівіна
Продюсер розставила крапки над «і».
Н

езмінний продюсер популярного тревел-шоу «Орел і Решка» Нателла Крапівіна обурилася через те, що телеведуча Жанна Бадоєва приписала собі авторство проекту. Це трапилося декілька днів тому в ефірі шоу Івана Урганта. В своїй відео-заяві Крапівіна спростувавала слова телеведучої. За один день відео набрало вже більше 200 тисяч переглядів.

Жанна Бадоєва та Іван Ургант

Нателла Крапівіна продюсує шоу вже 8 років — з моменту його запуску. Реальні автори ідеї, яка виникла у 2010 році, – Євген та Олена Синельнікови, з якими Крапівіну познайомила Бадоєва. Саме їх ідею з-поміж багатьох інших, зокрема й самої Жанни, обрала продюсер. Бадоєва нічого не знала про жоден з етапів створення й розвитку проекту, бо була виключно запрошеною телеведучою, пояснила Нателла.

«Ми дуже вдячні Жанні Бадоєвій за участь в нашому проекті. Але! Родина проекту – київська Оболонь, затишна кухня в місцевій хрущовці, а щасливі батьки – молоді недосвідчені мандрівники Лена, Женя і Катя, які дуже хотіли подивитися світ! Звідти “новонароджений” поїхав на твердження прямо до Нателли Крапівіної. Потім отримав остаточну назву, яка більше не змінювалася протягом восьми років – «Орел і Решка», – говориться на офіційному каналі шоу. Жанна ситуацію поки що не коментує.

Нателла Крапівіна з дочкою Софією

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: