Жінки клану: спільна обкладинка Кріс та Кайлі Дженнер
З бабусею та мамою позує й маленька Стормі!
Ч

ерговий Harper’s Bazaar Arabia об’єднав одразу три покоління! В об’єктиві Morelli Brothers — Кріс Дженнер, її донька Кайлі та маленька онука Стормі. Дівчата не лише знялися в леопардових образах Dolce & Gabbana та вбраннях від Balmain, але й відверто розповіли про сімейне щастя та радість материнства.

Кайлі про те, як материнство змінило її: «Коли я стала матір’ю, мій погляд на життя повністю змінився. Зараз я навіть інакше дивлюся на свою маму й ціную все, що вона зробила для мене. Тепер я можу зрозуміти, як вона ставиться до мене, як вона любить мене, і наскільки сильна її любов до всіх нас».

Кріс про свої стосунки з Кайлі: «Кайлі — яскравий приклад молодої, працюючої мами, яка хоче зробити в цьому житті все й навіть більше! Ми дуже емоційно й духовно пов’язані і я, як мати, щаслива, що ми маємо цей неймовірно міцний зв’язок. Я просто хочу, щоби Кайлі знала, що я завжди поряд, аби направляти її, допомагати в усьому, що їй потрібно. Але ми обидві дорослішаємо, тож наші стосунки також змінюються. Головне, що на краще. І це нормально».

Стрес — це, на жаль, частина життя кожної людини!

Кайлі про те, як впоратися з браком усамітнення: «Ми почали наше сімейне шоу, коли мені було лише 9, тож я, чесно кажучи, і не пам’ятаю часу, коли могла усамітнитися. Для мене це вже досить зручний спосіб життя. Певна річ, бувають моменти в житті, коли я відчуваю, що конфіденційність порушена, проте я навчилася зменшувати оберти. Коли я відчуваю стрес, беру вихідний та проводжу час зі Стормі або ж подорожую. Стрес — це, на жаль, частина життя кожної людини. Наснаги та сил мені надають мої фани. Я люблю ділитися, надихати та залучати людей до свого життя».

Любити себе та свою сім’ю — ось мій баланс!

Кріс про секрети жіночої сили та мудрості: «Любити себе та свою сім’ю — ось мій баланс. Іноді я просто не відчуваю себе на 63 роки. Думаю, що вся справа в тому, як я себе позиціоную в навколишньому світі та як відчуваю себе зсередини. Позитивний настрій, збагачення внутрішніх сил та контроль над негативними емоціями — ось, що особливо важливо для жінки».

«Одне із моїх найбільших прагнень — проводити більше часу зі своїми онуками. Вони — моє серце. У мене зараз їх 10, і всі вони живуть поруч зі мною. Це абсолютне щастя», — розповідає Кріс, підкреслюючи силу сімейних зв’язків.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: