«Жодних купальників»: спортивний фотозвіт Каті Сільченко з Маямі ексклюзивно для JS
Справжній american style та враження від подорожі з донькою Саті.

Катя Сільченко щойно повернулася з подорожі. Близька подруга дизайнерки Вікторія Акуніна зараз працює в Маямі. Вона запросила Катю із донькою Саті до Флориди, щоб чудово провести час, адже сумує за їхніми посиденьками. Ексклюзивно для JS красуня поділилася світлинами, відео та враженнями від поїздки.

Про фотосесію

Спочатку наші друзі-фотографи з Маямі, з якими ми вже співпрацювали в Нью-Йорку, запропонували фотосесію в купальниках. Я сказала: «Ні-ні, жодних купальників. Хочеться запам’ятати нас для себе такими, як ми насправді одягаємося, як ми відчуваємо себе, адже носимо кеди, кепки, світшоти, спортивні штани.

Перетягнуті фотошопом талії на пляжі, як і будь-який «тренд», відійшли у минуле і з ними потрібно прощатися... Це як із кросівками Balenciaga — важливо не перетримати. Дівчата, настав час змiн!

Про труднощі під час подорожі з дитиною та враження Саті від поїздки

На жаль, через те, що в Маямі взагалі немає професійних нянь, які б нам допомогли (люди абсолютно інших професій просто приїжджають перезимувати), ми не могли повністю спланувати свою подорож, тому що постійно підлаштовувалися під дітей.

Ми постійно обслуговували дітлахів (усміхається). Мій низький уклін жінкам, які самостійно виховують дітей із народження і до інституту — це неоціненна праця!

До Кі-Весту не змогли з’їздити, на сафарі не поїхали, оскільки весь час то годували, то готували або шукали няню. Ось так виглядав наш відпочинок, але це не завадило прекрасно провести час.

У якийсь момент Саті зізналася, що вередує через те, що не може переналаштуватися, постійно говорила: «А в Києві зараз темно чи світло? А яка там температура?». Вона маленька і не розуміє ще різниці в часі та сезонах.

Мені хотілося, щоб Саті бачила англомовних людей і як я спілкуюся англійською.

Для неї це стимул, для чого потрібно вивчати цю мову, адже навіть у літаку вона починала замовляти: «Two apple juices, please». І в неї з’явилося розуміння, чому вже в першому класі вивчає іноземну мову.

Про карантинні обмеження

Проблем із перельотом не було. Хоч і сказали підготувати довідки, їх ніхто не перевіряв. У літаку просили бути в масках, навіть спати, що певною мірою напружувало. У Маямі у приміщеннях — у масках, на вулиці ніхто не вимагав ходити в них.

Фото: Олена Пшеничних
Відео: Павло Павличенко
МUA: Юліана Бурдюгова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: