Жодних упереджень! Неетнічні українки прикрасили сторінки календаря «СВОЯ»
До благодійної кампанії долучилися українські бренди The COAT by Katya Silchenko, Kacharovska та Guzema.

Michelle Andrade

На початку 2021 року благодійний проєкт «СВОЯ» підготував чудовий календар, де зібрав надихаючі історії тринадцяти різних на вигляд та за етнічним походженням жінок, які живуть та реалізуються в Україні. Серед героїнь проєкту: співачка Michelle Andrade, головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва, телеведуча Кароліна Ашіон, заступниця Міністра економіки України Світлана Панаіотіді та інші громадські діячки, фотографині, дизайнерки і мисткині.

За задумом авторок, кампейн покликаний привернути увагу до мультикультурності українського суспільства і сприяти подоланню негативних гендерних стереотипів та міжетнічних упереджень серед українців.

Марина Карпій

Марина Карпій і донька Лізі

«Ми об’єднали представників індустрії моди та українських громадських діячок, бо віримо, що мода може і має стати джерелом цінностей, ефективним каналом комунікації ідей.

Боротьба за права людини, боротьба проти будь-якої нетерпимості та дискримінації має стати модною», — поділилася Наталія Бакуліна, продюсерка проєкту.

Календар «СВОЯ» є колаборацією громадських діячок, професіоналів фешн-сфери та брендів The COAT by Katya Silchenko, Kacharovska та Guzema.

Юлія Цой

Алевтина Кахідзе

Світлана Панаіотіді

Зара Гусейнова

Лєра Бруміна

Марія та Селе Гайдар

Kristina Marti, Laura Marti, Ніна Баласанян

Зола Кондур

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: