«Жорстокий канібал»: Армі Гаммер став підозрюваним у справі про зґвалтування
«Він бив мене, ґвалтував і знущався понад 4 години», — стверджує одна із жертв актора.

 

Після гучних звинувачень у сексуальному насильстві та зґвалтуваннях актора Армі Гаммера визнали підозрюваним — наразі він перебуває під слідством. До справи залучено й листування, в якому актор писав про те, що він «стовідсотковий канібал, який постійно хоче пити кров».

Серед обтяжувальних обставин — все нові й нові жертви Армі, які нарешті почали говорити. Одна із них — екскохана Гаммера, 24-річна Еффі, з якою він зустрічався чотири роки.

Еффі і Армі Гаммер

Еффі Ангелова і Армі Гаммер

Дівчина стверджує, що актор неодноразово бив, і вона боялася, що одного разу він точно її вб‘є. Жертва запевнила, що була на межі самогубства, адже це було не лише фізичне насильство, але й психологічне. «Одного разу бив мене, ґвалтував і знущався понад 4 години», — стверджує вона через Zoom-зв’язок.

Еффі Ангелова

Парарельно з цим адвокат актора Ендрю Бреттлер заявив, що усі інтимні відносини його клієнта з усіма його сексуальними партнерками завжди «узгоджувалися». Сам актор прокоментував усі звинувачення як помилкові «атаки» і наклеп.

Тим часом колишня дружина Армі Гаммера Елізабет Чемберс, з якою актор виховує двох дітей, також прокоментувала звинувачення, заявивши, що «багато чого не знала про колишнього чоловіка і співчуває усім дівчатам». Вона засудила його насильницькі дії та підтримала усіх жертв Гаммера.

Армі Гаммер з колишньою дружиною Елізабет Чемберс і дітьми

Кар’єра актора також зійшла нанівець. Гаммер вже відмовився від участі в декількох кінопроєктах, зокрема від зйомок у новій стрічці з Джей Ло.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: