«Життя без Б — це новий етап»: Ірина Шейк про стосунки з Бредлі Купером
Відверті зізнання моделі в британському Vogue.
М

одель Ірина Шейк, яка протягом 4 років зустрічалася з Бредлі Купером і виховує з ним дворічну доньку Лею, була напрочуд відвертою, розмірковуючи над тим, чому розлучилася з актором минулого літа. «Я думаю, що в стосунках ви приносите і найкраще, і найгірше — це просто природа людини. — розповіла Шейк у новому інтерв’ю для британського Vogue. — Двоє хороших людей не обов’язково можуть створити хорошу пару».

Відносини пари були під ретельною увагою під час безстрокового прес-туру фільму «Народження зірки». Критики і шанувальники не припиняли коментувати беззаперечну екранну хімію Бредлі Купера та Леді Гаги. Під час інтерв’ю Ірина Шейк не згадувала співачку та пов’язані з нею чутки, але зауважила, що дуже цінує час, проведений з Купером, якого вона ласкаво називає «Б».

Ірина Шейк описує своє життя без Бредлі Купера як новий етап:

Я думаю, що нам дуже пощастило пережити те, що ми мали одне з одним. Життя без Б — це новий етап.

Шейк також не соромиться говорити про труднощі одинокого материнства: «Важко знайти баланс між статусами мами-одиначки, працюючої жінки та годувальниці. Повірте, бувають дні, коли я прокидаюся і думаю: «Боже мій, я не знаю, що робити, я розриваюсь на частини».

Незважаючи на розтавання, Шейк та Купер спільно виховують свою доньку Лею. На початку цього місяця вони домовилися, що заради маленької обидва проживатимуть у Нью-Йорку.

Текст: Валерія Галич

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: