Життя переможе: перший після 24 лютого друкований номер Marie Claire Ukraine
Про феномен вишиванки, новий вектор діяльності дизайнерів та косметологічні клініки, які лікують шрами від уламків снарядів.

Незважаючи на те, що в країні триває війна, більшість підприємств зупинила свою діяльність та поставила на холд роботу. Редакція Marie Claire Ukraine представила свіжий осінній номер, головна тема якого — життя переможе.

Він став першим випуском, який вийшов після початку повномасштабного вторгнення росії на територію України. Тому теми, що розкривають у номері, демонструють, як змінилися права жінок під час війни. Редакція поспілкувалася з дівчатами, які стали вимушеними переселенками і мусили кардинально змінити діяльність, щоб прогодувати свою сім’ю в чужій країні. Також редакція дослідила феномен української вишиванки і те, як із традиційного оберегу вона стала геополітичним маніфестом.

Крім цього, редакція поспілкувалася з японським художником Шо Шибуя, який зображає світові події за допомогою кольорів. Синьо-жовтий став комбінацією, яку можна часто зустріти в його роботах після 24 лютого. А художниця Єва ван Кампен створює прикраси із блістерів від пігулок для переривання вагітності. Вона поділилася досвідом, як її прикраси можуть стати символічним протестом проти заборони абортів у США.

А ще редактори поговорили з дизайнерами українських брендів FROLOV, KATIMO, LITKOVSKA, the COAT by Katya Silchenko, GUNIA project, щоб зрозуміти, як змінився їхній вектор діяльності після початку повномасштабного вторгнення.

У розділі Beauty у фокусі уваги історія про те, як спеціалісти косметологічних клінік за останніми технологіями лікують шрами від уламків снарядів на обличчях молодих жінок. А також останні новинки і тенденції індустрії краси.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: