Життя прекрасне: ТОП-5 фільмів, що змусять вас вчергове у це повірити
Коли і сумно, і весело, і є про що подумати.

Відчуваємо песимістичні настрої у морозному повітрі, але впевнені, що їм варто сказати рішуче «ні». Саме тому JS зібрав кіноісторії, після яких вам не захочеться хандрити. А насолоджуватися повноцінним життям — захочеться.

«Вуличний кіт на ім’я Боб» (2016)

Реальна й безмежно зворушлива історія наркозалежного вуличного музиканта Джеймса Бовена та його найкращого друга – рудого кота Боба. Кіно змушує плакати і водночас усміхатися, а також нагадує про те, що навіть на дні є надія. На жаль, влітку минулого року кіт Боб, прототип кіношного персонажа, помер, проживши довге і щасливе котяче життя. І врятувавши одне людське.

«Мед у голові» (2014)

Режисерська робота Тіля Швайгера, де він, зокрема, грає одну із ролей. Але головна увага прикута до його не менш талановитої доньки Емми. У центрі сюжету дідусь із хворобою Альцгеймера та його відчайдушна онука. Разом вони тікають до Венеції, де на них чекають веселі пригоди. Попри те, що «мед у голові» дідуся стає дедалі густішим, стосунки цих двох стають міцнішими, а смак життя – насиченішим.

«Життя прекрасне» (1997)

Мабуть, найсвітліший фільм із найсумнішим контекстом. Роберто Беніньї створив справжню казку на тлі жахливих декорацій концтаборів часів Другої світової війни, де перемогла безмежна батьківська любов. Той випадок, коли після перегляду стає соромно за свої скиглення через нечищені дороги та затори.

«Всесвіт Стівена Гокінга» (2014)

«Допоки є життя, є надіє». Саме цей меседж є головним у біографічній стрічці про життя видатного вченого, який не міг ані рухатися, ані говорити, але творив, кохав та створював революцію в сучасній науці. Його особистий всесвіт вражає, а жага до життя – надихає.

«1+1» (2011)

І знову тру сторі в дуже крутій кінематографічній подачі. І знову про те, як можна бути щасливим всупереч обставинам. Прикутий до інвалідного візка мільйонер та його відчайдушний асистент із кримінальним минулим вчать один одного різним речам, але мають спільний знаменник – щиру дружбу. Дивіться, але пам’ятайте, що серветок завжди замало.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: