Життя в епіцентрі подій від KYIVPROEKT City Space
Очікуємо на відкриття нового, надсучасного комплексу.
«

Не тільки форма, а й зміст» — під таким гаслом наразі триває реновація будівлі «Київпроєкту», що розташувалася на вулиці Богдана Хмельницького. Після перезавантаження тут будуть апартаменти, бутики провідних світових брендів, творчі студії, суперсучасний коворкінг, ресторани та СПА. JetSetter з’ясовує, які переваги життя в центрі та чим саме вирізнятиметься KYIVPROEKT City Space.

Естетика і чудове розташування

Частину будівлі займуть надсучасні апартаменти з панорамним краєвидом історичного центру. А чи є простіший спосіб почуватися справжнім киянином, ніж тоді, коли зранку бачиш у вікно Київську оперу, або коли головний променад країни — Хрещатик — усього за 2 хвилини ходу від твого подвір’я? Життя в пішій доступності від таких відомих пам’яток, як Золоті ворота, Бессарабський ринок, Софія Київська та решта локацій — це непередавані відчуття ідентифікації себе в серці Києва. Головні центральні вулиці — Богдана Хмельницького і Прорізну — у KYIVPROEKT City Space об’єднають за допомогою пасажів. А на даху стилобату розмістять зимовий сад.

Завжди цікаве дозвілля

Центр — це зосередження культурного життя міста, і це ще одна його абсолютна перевага. Поруч із KYIVPROEKT City Space — ЦУМ, музеї, театри, концерт-холи, міська опера та PinchukArtCentre. Скласти план дозвілля на вечір або на вихідні тут простіше, ніж будь-де. KYIVPROEKT чудово доповнить наявну інфраструктуру. Сприяти цьому будуть сім так званих «лабів» — окремих тематичних напрямів, що розташуються в оновленому «Київпроєкті».

Тут відокремлять простір для шоу-румів українських дизайнерів і міжнародних бутиків, які раніше не були представлені в Україні, розмістять СПА та фітнес-центр, а також окремий фуд-лаб із ресторанами, кафе та магазином делікатесів.

Народження нових трендів

Оновлений «Київпроєкт» стане не тільки інфраструктурним центром району, а й культурною та креативною меккою всього міста. Ключова мета проєкту — об’єднати візіонерів зі сфер дизайну, мистецтва, архітектури, технологій та бізнесу. У поліфункціональному міському просторі будуть створені всі умови для об’єднання людей, чиї ідеї та рішення випереджають світові тренди.

У комплексі розташується простір для виставок та мінікінотеатр, івент-спейс, студії відео- та звукозапису, інноваційна торгова галерея й простір віртуальної реальності.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: