Зібрано понад $ 50 000: показ вишиванок Оксани Караванської на благочинному вечорі у США
Колекція Ukrainian Code.2023.

Після нещодавніх показів у Парижі та Цюриху нову колекцію від українського бренду OKSANA KARAVANSKA побачили у США. У Рочестері, штат Нью-Йорк, дизайнерка Оксана Караванська презентувала колекцію вишиванок Ukrainian Code.2023. Дефіле мало благодійну мету — збір коштів на закупівлю медичного обладнання для українських лікарень. У результаті — понад $ 50 000 для хорошої справи.

Показ колекції Ukrainian Code.2023 відбувся у легендарному музеї засновника компанії Kodak Джорджа Істмана. Міжнародний музей фотографії та кіно — найстаріший у світі музей, присвячений фотографії, та один із найстаріших у світі кіноархівів, відкритий для публіки 1947 року в Рочестері, штат Нью-Йорк. Цей музей відомий також своєю премією The George Eastman Award, яка від 1955 року відзначає найвидатніших діячів мистецтва кіно. Серед переможців премії — Джулія Робертс, Меріл Стріп, Майкл Дуглас, Джоді Фостер та інші кінозірки.

У новій колекції Ukrainian Code.2023 Оксана Караванська традиційно поєднує фрагменти старовинних вишивок з авторськими унікальними орнаментами. Сучасні орнаменти для колекції бренду OKSANA KARAVANSKA створила текстильна дизайнерка Ксенія Уманська.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: