Знай наших: українська діджейка Nastia в італійському Vogue
Звісно, в одязі вітчизняних дизайнерів.
Д

іджейка та дружина політика Сергія Лещенка Анастасія Топольська, що виступає під ім’ям Nastia, давно відома на світовій техно та хаус сцені та є найвпливовішою виконавицею в українській електроніці. З найвідоміших танцполів світу вона перемістилася на сторінки італійського Vogue, який опублікував інтерв’ю та світлини з Настею. В кадрі дівчина позує в одязі від українських дизайнерів Івана Фролова та Світлани Бевзи.

Вбрання від Frolov

В інтерв’ю йшлося й про українську моду та музику. На питання про ставлення до одягу вітчизняних дизайнерів вона відповіла: «Так, я люблю носити бренди моїх українських друзів. Мені дуже подобаються твори Івана Фролова та бренду Syndicate, що спеціалізується на вуличному одязі, особливо його співпраця з художницею й дизайнеркою Машею Ревою. Ну і, звісно ж, найвідоміша Анна Октябрь».

Щодо київського клубу Closer, який інтерв’юер назвав найкращим у світі, Настя зазначила: «Я згодна з вами! Коли мене запитують, на що схожа сцена в моїй країні, я завжди говорю, що найкращий клуб у світі – в Україні! І я дуже наполягаю, щоб всі обов’язково мають відвідати його, тому що я знаю, що вони не пошкодують про це. Ніщо не залишено на волю випадку. Коли ви знайомитеся з ним ближче, ви відчуваєте себе, як вдома. Одним словом, це ідеальний клуб: відмінна звукова система, дерев’яна стеля, зони відпочинку, відкрита аудиторія й дуже досвідчене співтовариство. Що мене найбільше дивує, так це те, що публіка жадає новизни й експериментів, чогось незвичайного».

В одязі Bevza

 

Фото: Jamila Di

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: