«Знайомі з Пашею багато років»: Саша Заріцька про нові стосунки та спільне життя з бойфрендом
«Жодних драм та солодкої лавсторі», — запевнила Саша і розповіла JS, як тепер відчуває кохання.

Поки гурт KAZKA готувався до прем’єри «Без кохання», саме про нього JS поговорив із Сашею Заріцькою. Не познайомилися з новим бойфрендом Пашею, але дізналися більше про їхню історію кохання. 

Ти неодноразово говорила, що кохання любить тишу. Але поступово розповідаєш більше про особисте. Може, настав час офіційно представити свого бойфренда?

Насправді нічого не змінилося. Я і досі вважаю, що стосунки — це особиста справа лише двох. Ну, якщо ми говоримо про класичну модель пари, що складається з двох людей (усміхається). Я не планую обговорювати подробиці, смакувати деталі, тож сорі, поки жодних драм та солодкої лавсторі.

Водночас уперше в мене склалися настільки глибокі й серйозні стосунки, що повністю приховувати цю сторінку свого життя я не хочу й, напевно, вже не можу.

Я відверта та чесна у творчості, я завжди ділюся почуттями й емоціями зі слухачами, я транслюю своє життя в соціальних мережах настільки, наскільки відчуваю доречним. Ті, хто хоче знати більше, — уважно слухають пісні гурту KAZKA. А далі — побачимо, що я скажу далі. Поки відчуваю ось так.

Коли ви познайомилися і як давно разом?

Ми знайомі з Пашею вже багато років, періодично зустрічалися в компаніях спільних друзів та по роботі, адже обоє займаємося творчістю. А стали парою та почали жити разом незадовго до початку повномасштабної війни. Тож це зовсім не історія про кохання з першого погляду.

За що найбільше цінуєте одне одного? 

Думаю, з ним я зрозуміла, що стосунки — це не лише про розбите серце та вічну трагедію. Це про щастя бути вдвох, розуміти одне одного, чути, слухати, інколи ставити інтереси іншої людини вище за свої. Не через необхідність, ні, а за власним бажанням. Кохання буває щасливим, спокійним, навіть дорослим.

Він мене заспокоює своєю розміреністю, а я його надихаю енергією. Так і балансуємо.

Як проводите разом час?

Ми ігромани, обожнюємо грати на приставці разом, тож якщо хтось із команди PlayStation читає це інтерв’ю, зв’яжіться зі мною, будь ласка. Я ваша фанатка. Ми обожнюємо дивитися кіно і серіали. А ще граємо з нашими собаками, французькими бульдогами Еффі та Ейвою. Останню ми допомогли евакуювати вже під час війни та не змогли попрощатися. Ось такі в нас спокійні домашні розваги.

Три риси, які неодмінно мають бути у твоєї коханої людини.

Відкритість світу, чистий інтерес до життя, почуття гумору і… трошки «дурості» всередині, адже як інакше жити зі мною. Це чотири? Ну ок, математичні здібності теж не завадять, адже це не мій коник (сміється).

Як змінилися твої погляди на кохання під час повномасштабної війни?

Мої погляди змінилися на все. Точніше я переглянула пріоритети і зрозуміла, що життя швидкоплинне не лише на словах. Ми всі це відчули, побачили, усвідомили. Тому немає більше часу плисти за течією або витрачати час на непотрібних людей.

Потрібно жити кожен момент життя — у роботі, у стосунках, будь-де.

Гурт KAZKA

Якщо говорити загалом про життєві цінності, що зараз у пріоритеті?

Мій головний пріоритет сьогодні — перемога України. Адже від цього залежить все: моє завтра, мої стосунки, моя творчість, життя моїх майбутніх дітей. Абсолютно все! Тому зараз я віддаю всю себе благодійній діяльності гурту KAZKA.

Ми співаємо для наших військових і медиків, ми даємо концерти в Україні та світі, зустрічаємося з послами та дипломатами, переселенцями та біженцями. Ми збираємо кошти на допомогу та ініціюємо проєкти, що здатні принести користь Україні. Це те, чим я живу кожен свій день ось уже понад рік.

Гурт KAZKA

Сьогодні ви презентуєте нову пісню, першу майже за рік. Про що вона?

«Без кохання» — мій відголос душі. Найособистіша пісня, певно, за всю історію KAZKA. Трек про кохання, що лікує серця і дарує надію навіть у найтемніші часи, через які сьогодні проходить Україна. Робота, яку створювали під час тривог та обстрілів у дуже складні дні, щоб давати надію. Вірю, що кохання — єдина правильна відповідь на сотні запитань.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: