Знаний шеф-ресторатор Хосе Андрес долучився до амбасадорів UNITED24
Та вже встиг зустрітися особисто з Володимиром Зеленським.

Хосе Андрес, відомий американо-іспанський шеф-кухар, ресторатор та засновник благодійної організації World Central Kitchen, приєднався до офіційної фандрейзингової платформи України UNITED24.

Одразу після початку повномасштабного вторгнення World Central Kitchen почала працювати на кордоні з Україною, потім відкрила представництва у Львові, Києві, Харкові та на прифронтових територіях. З перших днів великої війни Хосе та його колеги готували до 240 000 порцій їжі на добу. Лише за перші сім місяців роботи в Україні World Central Kitchen зібрала для України 300 000 000 $ та налагодила співпрацю з понад 450 закладами харчування.

У листопаді 2022 року Хосе отримав від президента Зеленського орден «За заслуги» II ступеня, а на Алеї сміливості у Києві з’явилася табличка з його іменем.

«Хосе Андрес був поряд з Україною з перших днів повномасштабного вторгнення. Після півтора року великої війни він продовжує підтримувати українців та залишається з Україною. Ми ніколи цього не забудемо. Сьогодні ми раді вітати Хосе серед амбасадорів платформи UNITED24. Його потужний голос на міжнародній арені дуже важливий, щоб зберігати підтримку людей в усьому світі», — сказав Володимир Зеленський.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: