Знову викидень: Гіларія Болдвін втратила дитину
Через півроку після першої трагедії.
П

ро свій перший викидень Гіларія сповістила навесні, а вже на початку осені вона відверто розповіла, що разом із чоловіком вони очікують на п’яту дитину — «вона щаслива і вагітна»! І ось сумна звістка — дружина Алека Болдвіна втратила дитину на четвертому місяці вагітності, про це вона написала в Інстаграм, записавши із донькою Кармен невеличке відео.

«Нам дуже сумно, адже сьогодні ми дізналися, що наше маля померло на 4 місяці. Хочемо, аби ви знали: незважаючи на те, що зараз ми не в порядку, з нами все буде добре, нам дуже пощастило, що у нас четверо здорових дітей».

Як з’ясувалося, Алек дізнався про викидень разом з іншими — з мережі. «Я розповіла про це Кармен і взяла її, щоб записати це відео Алеку. Я думаю, це хороший спосіб поділитися новиною з вами. Я сказала їй, що ця дитина не народиться, але ми дуже постараємося подарувати їй маленьку сестричку іншим разом. Я дійсно спустошена зараз. Я не очікувала цього, коли йшла на скринінг. Я не знаю, що ще сказати. Я все ще в шоці й не зовсім розумію, що наразі відбувається. Будь ласка, тільки ніяких папарацці. Це все, про що я прошу».

Відверті звернення Гіларія робить не просто так — у відповідь вона отримує величезну підтримку від інших жінок, які мали подібний сумний досвід.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: