Підтримую лікарів
Золото! Українці перемогли на конкурсі Young Lions-2019
Цього року в Канні ми на висоті!
К

опірайтери Віталій Капустян та Ілля Янковський з агенції BBDO Ukraine завоювали золото Young Lions в межах фестивалю «Каннські леви». Про це повідомляється на Facebook-сторінці агенції: «Україна в Каннах цього року максимально домінує в Young Lions. Наші копірайтери Віталій Капустян та Ілля Янковський взяли максимальне золото молодих Каннських Левів у максимально складній і престижній категорії – Film. Наші хлопці – максимальні красені!»

Украина в Каннах в этом году максимально доминирует в Young Lions. Наши копирайтеры Vitalii Kapustian и Illia Yankovsky…

Gepostet von BBDO Ukraine am Freitag, 21. Juni 2019

 

Цього року бриф надав Світовий фонд дикої природи (WWF): своїми роботами конкурсантам треба було переконати навіть найпасивніших людей, які вважають, що проблеми планети їх не стосуються, зайти на сайт організації та залишити свій голос. Українцям треба було виділитися серед 38 команд, і з цим роликом їм це вдалося:

Україна на Young Lions в цьому році справді на висоті. Срібло отримали Ілля та Катерина Ануфрієнки – в категорії Print, а Тимофій Щербаков і Христина Фощан — в категорії Design. Нагорода вручається молодим креативникам до 30 років в декількох номінаціях: дизайн, діджитал, принт, медіа, PR.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: