Зоя Литвин стала бабусею
Так, ми теж здивувалися.
Г

олова громадської організації «Освіторія» та засновниця Новопечерський школи Зоя Литвин сьогодні повідомила, що стала бабусею. Не встигли ми здивуватися, адже її синові Івану лише 11 років, як Зоя пояснила: «Б’юся об заклад, цього ви точно про мене не знали! Я вже бабуся! І ні, це не раптовий подарунок від Вані. Це завдяки старшому Саші та Інні (старший син чоловіка Зої, бізнесмена Василя Хмельницького, та його дружина – прим. редакції), у нас є ця чудова красуня 11 місяців, а це її перший відпочинок!» – розповіла Зоя у своєму Інстаграм, оприлюднивши світлину з «онукою».

«Ми з Сашею довго радились, як я буду називатися: просто Зоя чи «віце-бабуся», але зупинились на старому доброму «бабуся». І ця поважна та нова роль мені дуже подобається. Але одразу попереджаю: окрім красуні на фото, більше ніхто мене так називати не може!» – зазначила Зоя.

View this post on Instagram

Бьюся об заклад, це ви точно про мене не знали:))) Я вже Бабуся! І ні, це не раптовий подарунок від Вані :))) Це завдяки старшому Саші та @innabdoublee в нас є ця чудова красуня 11 місяців, а це її перший відпочинок! Ми з Сашею довго радились, як я буду називатися: просто Зоя чи «Віце-бабуся», але зупинились на старому-доброму "Бабуся". І ця поважна та новая роль мені дуже подобається♥️ (Але одразу попереджаю: окрім Красуні на фото більше ніхто мене так називати не може 😉)

A post shared by Zoya (@zoya_lyt) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: