Зоя Литвин увійшла до ТОП-5 жінок-підприємиць року за версією ООН
Вперше українка у цьому рейтингу.
Г

олова громадської організації «Освіторія» та засновниця Новопечерської школи Зоя Литвин стала однією з п’яти лауреаток щорічного конкурсу ООН WE Empower Challenge. Кожна з переможниць представляє один з регіонів світу. Зоя перемогла у Східній Європі: організатори конкурсу високо оцінили проекти «Освіторії», спрямовані на створення якісної та доступної освіти по всій Україні.

Зоя Литвин із чоловіком, бізнесменом Василем Хмельницьким

«Танцюю від радості та ділюся приємною новиною: ООН мене щойно внесли до ТОП-5 жінок-підприємиць року! Така у них є відзнака для жінок всього світу, які роблять його кращим своєю роботою. І українська дівчина у цьому рейтингу вперше. Вже у вересні виступатиму на Асамблеї ООН в Нью-Йорку та матиму зустрічі з найуспішнішими підприємцями та дипломатами, – повідомила новину Зоя у своєму Інстаграм. – Я ДУЖЕ пишаюся цією відзнакою і хочу подякувати кожному з партнерів та колег, з якими разом ми із року в рік робимо добро! Це все саме завдяки вам!»

Зоя Литвин із сином Іваном

WE Empower Challenge – це глобальний бізнес-конкурс для жінок-підприємців, які просувають цілі Організації Об’єднаних Націй у галузі сталого розвитку та надихають громади на створення світу, який мають на меті отримати до 2030 року. 

Переможці отримують оплачувану поїздку до Нью-Йорка на Тиждень глобальних цілей ООН у вересні 2019 року для участі в серії спеціалізованих тренінгів та заходів високого рівня з офіційними представниками Організації.

View this post on Instagram

Танцюю від радості та ділюся приємною новиною – ООН мене щойно внесли до ТОП5 жінок-підприємиць року! Така у них є відзнака для жінок всього світу, які роблять його кращим своєю роботою. І українська дівчина у цому рейтингу вперше) Вже у вересні виступатиму на Асамблеї ООН в Нью-Йорку та матиму зустрічі з найуспішнішими підприємциями та дипломатами. Я ДУЖЕ пишаюся цією відзнакою і хочу подякувати кожному з партнерів та колег, з якими разом ми з року в рік робимо добро!!! Це все саме завдяки вам!❤️ Детальніше про рейтинг ви можете прочитати за посиланням: https://sustainability.asu.edu/we-empower/?fbclid=IwAR2BmX2jxyOPCrr7KI3Tb6qCvCmixaV2TiH4ra0VYztIFU9KwoYLS6f4a6U

A post shared by Zoya (@zoya_lyt) on

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: