«Зустрілася з усіма своїми страхами»: як NK пройшла древній мексиканський ритуал темаскаль
Що це і чого очікувати від магічної церемонії, співачка розповіла ексклюзино для JS.

Нещодавно NK вирушила разом із мамою Лідією Каменських та подругою Анною Андрійчук до Мексики, щоб перезавантажитися і зняти власне реаліті. Там красуня наважилася пройти древній мексиканський ритуал темаскаль, що у перекладі означає «димний будинок».

Таке рішення вона ухвалила після того, як пережила напад панічної атаки, адже різні проблеми, зокрема втрата батька, призвели до емоційного зриву. Тепер співачка ділиться новим досвідом із JS.

Що таке темаскаль і чого очікувати від магічної церемонії?

Темаскаль допомагає пройти духовне і фізичне очищення. Зняти всі блоки та обмеження, які ми часто створюємо самі. Важливо увійти в цей ритуал із чистим серцем і величезним бажанням змінитися. Ви повинні бути готові зустрітися з усіма своїми страхами й образами — тут вони постануть перед вами особливо яскраво і моторошно.

Але потрібно зберігати рішучість, твердо рухатись до мети, пройти цей шлях.

Як відбувається церемонія?

Шаман звертається до енергії духів усіх сторін світу, до всіх природних стихій. По суті, він вводить учасників у транс, супроводжуючи церемонію співом і ударами бубна.

Ми співали і кричали разом із ним, адже за допомогою голосу випускали всі страхи, які сидять глибоко всередині нас.

Було дуже страшно, я сама цього не очікувала. У цій лякаючій темряві я знайшла просвітлення, свою свободу. І від цього стало не по собі. Неможливо описати, але відчуття неймовірні.

Які висновки зробила NK?

Я така, якою я є. Ми, дівчатка, так багато в собі копаємося, весь час знаходимо у собі якісь комплекси. Постійно себе не любимо: фотка не та, відео не те. Намагаємося відповідати стандартам, які в нас заклали. Але ніхто не забороняє це змінити для того, щоб жити легше, вільніше.

І я щодня готова говорити кожній дівчинці і собі самій: ти — красива, ти — молодець, ти зробила дуже багато і зможеш ще більше. Ти — унікальна.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: