Зворушлива історія про натхнення у новій колекції Nadya Dzyak FW`19-20
Сила любові та мистецтва, а також мотиви 80-х.
Н

ова колекція Nadya Dzyak FW`19-20 – це зворушлива та естетично наповнена історія про натхнення в житті людини. Кінострічка японського режисера Садао Накадзіма «Мистецтво і любов» (1984) вплинула на дизайнера, задавши художній настрій сезону.

Також дизайнера вразила екранізація роману Томіко Міяо, що вийшла на екрани у 1984 році. Це біографія японської жінки-художниці Уемура Сьоен, яка домоглася всесвітньої популярності й удостоїлася вищої урядової нагороди – Ордена культури. Вона присвятила всю себе живопису, в якому відображала свої складні глибокі почуття та емоції, пов’язані з трагічною любов’ю, біль від якої вона пронесла через все життя, і в підсумку знайшла порятунок в мистецтві.

У палітрі колекції ліловий, багряний і кобальтовий кольори змішані з м’якими стриманими відтінками. Принти: polka dot, tie-dye. Силуетні форми відсилають до стилістики пізніх 80-х із характерними для епохи гострими лініями плечей, завищеними таліямі та сміливими міні. У колекції також представлені прозорі сукні та блузи, що стали вже знаковими для бренду, створені з невагомих тканин із комбінаціями з фігурних плісированих деталей та воланів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: