Зворушлива промова Сандри О на премії «Золотий глобус»
Подяка батькам нікого не залишала байдужим.
О

тримуючи почесну нагороду за роль в серіалі BBC «Вбивство Єви», акторка не змогла стримати почуттів. Виконуючи обовязки ведучої вечора, вона геть усю церемонію шуткувала та розважала публіку. Коли ж настала її черга висловлювати подяку, Сандра ледь не розплакалася. Це не перший її «Глобус» (за роль Христини Янг в сериалі канала ABC «Анатомія пристрасті» вона отримала нагороду в 2006 році), але не менш бажаний.

sandra oh father 2019 golden globes

«О, тато», — емоційно почала вона свою промову, перш ніж подякувати виконавчому продюсеру Фібі Уоллер-Брідж і автору Люку Дженнінгсу, чиї новели надихнули серіал. Потім акторка сказала слова вдячності батькам, які були присутні в цей надзвичайно приємний момент.

sandra oh bow golden globes 2019

«Сьогодні ввечері тут є дві людини, яким я вдячна, що вони поруч зі мною. Я хотіла б подякувати мамі та батьку», — промовила О, а потім звернулася до батьків рідною корейською на знак поваги.

Нагадаємо, у 2007 році акторка зізналась Еллен Дедженерес, що вона єдина в сім’ї, у кого немає ступеня магістра. «Вибір майбутньої професії був для мене тяжким етапом. Це було дуже, дуже важко. Мої батьки в той час дивилися зверхньо на мистецтво. Це як на крок вище, ніж проституція. «Яка соціальна мета того, що ти робишь? — питали вони мене. Моя сестра, мій брат – всі робили щось корисне для суспільства. А ти працюєшь на камеру, — казали вони мені».

Шанувальники Сандри О, зокрема, голлівудська акторка Різ Уізерспун, вже встигли прокоментувати її щирість в мережі.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: