Звуки миру: культурний флешмоб від JS та БФ «Відкрита музика міста»
Мета акції – нагадати про те, як потужно може звучати культурний спадок України!

JetSetter.ua та благодійний фонд «Відкрита музика міста» започатковують культурний флешмоб! Ми запрошуємо музикантів до виконання впізнаваних українських мелодій у всіх громадських просторах, де це можливо. Просто беріть свої інструменти та наповнюйте простір звучанням рідної культури. Немає різниці, чи ви знаходитесь в Україні, чи поза її межами – наша Батьківщина здатна говорити через музику із серцями мільйонів. І хоча наразі серця всього світу б’ються в унісон із українськими, вони щоденно здригаються від повідомлень про страшні наслідки війни.

Мета акції – нагадати про те, як потужно може звучати культурний спадок України. Навіть у соловиконанні, навіть у найбуремніші часи.

Нехай крізь ненависні звуки обстрілів дедалі голосніше лунає і розноситься світом багатоголосся незалежної України – звуки миру, якого ми всі так прагнемо. Першим до нашої культурної ініціативи вже долучився талановитий піаніст та композитор Mike Kaufman-Portnikov. Закликайте своїх друзів-музикантів наслідувати його приклад!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: