Зима без меж: PUMA представляє зимовий кампейн із DOROFEEVA та DANTES
Колекція вже доступна до продажу.

Зима, у якій немає місця холоду та сірим будням — саме з таким настроєм бренд PUMA представляє зимову колекцію 2021-2022. У ролику, що презентує кампейн, взяли участь амбасадорка бренду DOROFEEVA та DANTES. Герої потрапляють у традиційну снігову кулю, у якій, немов діти, занурюються у справжню зимову казку.

Щороку спортивний бренд PUMA презентує зимову колекцію Winterized. Цього сезону головним меседжем кампанії стала «Зима без меж»: зима, яку ми зустрічаємо лише позитивними емоціями та щирою радістю.

Разом з PUMA ми можемо забути про сірість та холод, що навідуються довгими зимовими вечорами, і сконцентруватися на власному комфорті. А ще — залишатись собою і мати стильний вигляд, залишаючись при тому в теплі.

«Цього року ми вирішили розповісти фантастичну історію, щоб показати зиму з іншого боку.

Зима без меж — це пора, у якій ти можеш залишатись собою за будь-яких умов.

Ми звикли, що зима — це сірі пуховики, зовсім протилежні до нашого розуміння стильних речей. Але разом з PUMA ти можеш бути собою і носити речі, які любиш», — коментують кампанію представники бренду.

У відеоролику DOROFEEVA та DANTES опиняються у сніговій кулі. Попри холод та сніг навкруги, вони мають стильний та зовсім невимушений вигляд. Ми забуваємо про зиму і спостерігаємо лише за яскравими та дитячими емоціями героїв, які доводять, що зима  це ще один привід для крутого настрою та не менш крутих аутфітів. Зокрема, пуховик на Надії поєднує сучасний трендовий вигляд та комфорт.

Інноваційні технології WARMCELL і WINDCELL забезпечують надійний, але «дихальний» захист від вітру, а також утримують тепло.

Є внутрішній штормовий клапан із захистом підборіддя, регульований пояс зі шнурком та флісова підкладка на кишенях — для додаткового тепла. Незалежно від погоди, вам тепло, і у вас крутий вигляд.

У PUMA впевнені, що справжній стиль — поза часом. Саме тому в основі нових кросівок X-Ray 2 Square Mid WTR дизайнери використали модель нульових та додали сучасні деталі, комбінований матеріал та прості текстури. Повертатись до основ та доповнювати їх трендами сьогодення —наступний крок у еволюції моди, на думку спортивного бренду.

Зимова колекція вже доступна до продажу в усіх фірмових магазинах PUMA, а також на сайті. Приєднуйтесь до святкування найбільш атмосферного сезону цього року і концентруйтесь лише на приємних емоціях, які він приносить, разом з PUMA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: