Зимовий випуск журналу Chance for Traveller
Запрошеною редакторкою стала Маша Єфросиніна.
З

има в багатьох асоціюється з казкою, і це недарма, адже вмить сірі міста огортає незвичайна атмосфера: пухнастий сніг, а за його відсутності — аромат пряного глінтвейну та сяйво новорічних прикрас. Chance for Traveller вирішив створити свою казку і присвятити зимовий випуск добру у всіх його проявах. Запрошеною редакторкою стала телеведуча, почесна амбасадорка ООН із питань народонаселення і співзасновниця благодійного проекту Charity Weekend Маша Єфросиніна.

Зимовий номер складається з двох частин. Одна з них традиційно розповідає про подорожі та стиль життя, а друга присвячена головній темі номера. Так, у випуску зібрані історії про волонтерство в Африці, дитячі міркування про добро, а також ініціативи, які змінюють світ вже зараз.

Запрошена редакторка Маша Єфросиніна взяла інтерв’ю у п’яти діячів у сфері благодійності про те, як вони розуміють значення фрази «робити добро», і чому це стало частиною їхнього життя.

Також Маша стала героїнею фотопроекту, в якому подорож — це відповідь на безліч запитань.

На обкладинці випуску — Кейптаун. Героїня travel story Марина Ярославська разом із командою журналу вирушила до ПАР, аби познайомитися з цією країною і поділитися на сторінках випуску своєю Африкою.

Chance for Traveller не забув і про зимові подорожі, тому поспілкувався з мандрівниками, які ведуть активну благодійну діяльність, і дізнався, де вони відновлюють енергію і надихаються на нові звершення. Таміла Немченко, Валерія Гузема і Олександр Стоянов розповіли про свої улюблені напрямки зимових канікул.

Вікторія Біла також вирушила в подорож до ПАР і розповіла, де зупинитися, що спробувати і чим щиро здивуватися в Кейптауні. Туристичних маршрутів тут безліч, і кожен із них цікавий по-своєму.

Про те, як перетворити активну підготовку до Нового року на свято — у фотопроекті з бізнес-леді і матір’ю трьох дітей Ксенією Владимировою.

Також Chance for Traveller спільно з брендом розкішних прикрас Geraldo Jewelry створили новорічну фотоісторію про найцінніші подарунки. Героями стали український футболіст Владислав Калитвинцев із дружиною Іриною.

Директорка Chance Private Club Ірина Вєдєнєєва вирушила в подорож до Андерматту, який відносно нещодавно з’явився на орбіті любителів активного зимового відпочинку. Насправді розвиватися він почав ще 150 років тому і довгий час займав позицію одного з найкращих курортів Швейцарії. Що змінилося за цей час — в історії Ірини.

Також редакція поспілкувалася з Коліном Філдом — одним із найкращих барменів світу, головним бартендером готелю Ritz Paris, який вже 25 років очолює Bar Hemingway, — і дізналися, чим живе легендарне місце сьогодні.

Різдвяний декор, святкові светри знаменитостей і смачні ідеї для новорічного столу — новий випуск Chance for Traveller створює особливу атмосферу тепла. І, звичайно ж, нагадує, що подорожі — завжди чудова ідея, незалежно від пори року.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: