25 років потому: Елізабет Герлі повторила легендарний образ
У сексуальній вінтажній сукні Versace.
Б

ританська акторка, продюсер та модель — відома модниця. Fashion-орієнтири вона задавала ще в буремні 90-і, не здає позиції й зараз — одна з останніх фотосесій цьому в підтвердження. 53-річна Герлі стала героїнею нового квітневого випуску Harper’s Bazaar і не лише розповіла про свої творчі плани, але й представила свій фатальний образ 25-річної давності. Вінтаж — поза часом!

1994

Сукню Versace з відвертими вирізами з боків, які скріплені масивними золотими шпильками вона, як і на прем’єрі кінокартини «Чотири весілля та одні похорони», вона підкреслила підборами. Елізабет згадує, що у 1994 підготовка була досить швидкою, а макіяж та зачіску вона робила собі сама, змагаючись за люстерко з Г’ю Грантом: «Про стиль та моду тоді я мало що знала, а сукню нашвидкуруч витягала з великої білої упаковки, навіть не замислюючись щодо її унікальності».

І хоча цього разу Г’ю Грант не склав їй компанію, шанувальники високо оцінили форми акторки та її образ, що назавжди увійшов до хроніки історії моди та й досі надихає сучасних модниць. Так, на фотоколлі в Лондоні з нагоди прем’єри «Червоного горобця», акторка Дженніфер Лоуренс вдягла подібну сукню, за яку їй навіть довелось виправдовуватись. Помічена в подібному образі була й Леді Гага.

1994

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: