3 докази того, що Меган Маркл власноруч веде офіційний аккаунт родини
У якого, до речі, вже майже 5 мільйонів підписників.
Т

е, що герцогиня Сасcекська видалила власні аккаунти з усіх соцмереж, закрила авторський блог The Tig та відмовилась від звичного активного соціального життя, відомо давно. Маркл поступилася багатьма речами заради кохання, зокрема й власною кар’єрою.

Замість відвертих постів та життєрадісних світлин, які вона щоденно демонструвала прихильникам, Меган обрала приватне життя та членство у королівській родині. Згідно з протоколом, герцогиня не може публікувати сумнівні фото та відео (наприклад, з тренувать). Виняток – особиста сторінка принцеси Євгенії, яка є офіційною та публічною, тому фотозвітів з вечірок та інших приватних заходів там не знайти.

Нарешті на початку квітня герцоги Сассекські заснували власний аккаунт, який, на думку фанів, прямісінько з Фрогмора нудьгуюча вагітна Меган веде власноруч. В очікуванні щасливої звістки про пологи та народження первістка JS зібрав 3 факти на доказ цього. Але якщо ви сумує за її минулим життям, то добірка з 15 найяскравіших фото герцогині вас точно втішить. Вони резонують з її новим стилем своєю відвертістю, тож приготуйтеся!

 

Використання американських слів

Organization/organisation, re-energized/re-energised та diapers/nappies — тільки кмітливий побачить, що в описах до світлин використовується американський стиль мовлення та певні специфічні слова. Окрім того, формат звернення до аудиторії досить фривольний, чого не побачиш на інших королівських сторінках.

Долари замість фунтів

До того ж герцогиня, ймовірно, буде єдиною людиною, яка посилається на долари в королівському Instagram. Вона, безумовно, розраховує на рідну аудиторію, яка залишилася за океаном, тож вживання американської валюти є досить логічним.

Емодзі

Так-так, у профілі @sussexroyal вже є декілька емодзі, які раніше Меган використовувала майже в кожній публікації. Ба більше, світлини вирізняються різноманітними варіантами обробки, зокрема, й ступенем насиченості кольорів. Такий «вільний» стиль у веденні офіційної сторінки є ще одним доказом того, що герцогиня не делегувала обов’язки помічникам, а власноруч взялася за справу.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: