«70% центрального зору вже немає»: Сергій Бабкін розповів про своє рідкісне захворювання
Бажаємо найскорішого одужання!

Кілька годин тому музикант Сергій Бабкін сповістив, що в нього діагностували рідкісне захворювання очей, яке зустрічається раз на мільйон. «70% центрального зору вже немає», — написав він у мережі. А також додав, що плнує лікуватися в Австрії і на певний час залишить мережу.

«Йду з Інстаграм! Приблизно до 10 лютого мене тут не буде. Такий собі детокс від Інстаграма, від телефону. Тиждень тому я дізнався, що у мене дуже рідкісне захворювання очей. Це захворювання зустрічається раз на мільйон!

Лікар сказав так: «Запалення задньої стінки очей, відшарування сітківки, проходження рідини, 70% вашого центрального зору вже немає, ви втрачаєте зір, Сергію, час йде на дні!».

Потрібного обладнання та відповідного препарату для здійснення даної операції в Україні немає! Була знайдена клініка в Австрії, яка погодилася мене прийняти. Зараз ми займаємося організацією поїздки, а це в карантин дуже складно!

Операція запланована на 5 лютого. Тепер залишилося тільки успішно дістатися до Відня і минути 10ти-денний карантин, так як зір не дає мені багато часу.

Шукайте мене у Сніжани в сторіз. І побажайте удачі».

Редакція JS бажає родині наснаги і терпіння, а Сергію — найскорішого одужання.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: