Аліна Паш перемогла в європейській музичній премії Music Moves Europe Awards 2022
І отримала винагороду 10 000 євро.

Аліна Паш стала однією з п’яти переможниць європейської музичної премії Music Moves Europe Awards 2022, яка відбулася 20 січня в нідерландському місті Ґронінґен.

У переліку переможців конкурсу — Denise Chaila (Ірландія), Дeva (Угорщина), Meskerem Mees (Бельгія), Mezerk (Франція), Blanks (Нідерланди). Кожен із фіналістів отримав 10 000 євро.

«Дуже щиро радію таким крокам, справді. Бо це ж не про мене тільки, і це навіть не я — це щось більше, і воно — крізь мене. Розумієте про що я?

Україна стає дедалі чіткіше видною своїми прекрасними сторонами: і талановитими людьми у різних сферах, і культурою та традиціями, і туризмом (особисто я завжди закликаю до нас гостювати, адже в нас реально кайф), і просто готовністю до того, аби рухатись у напрямку свідомого життя і любові у своїй країні до своєї країни. Я ту любов відчуваю, намагаюсь підсилювати, як годна, і вірю в це», — написала Аліна на своїй інстаграм-сторінці.

Для нашої країни це чудова новина, адже торік однією з переможниць також була українка — реп-виконавиця alyona alyona. Сподіваємося, що це стане традицією.

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: