Back to school: День знань в інстаграмі джетсетерів
Маша Єфросиніна, Катя Сільченко, MONATIK та інші — як світські батьки проводжали дітей у новий навчальний рік.

Настала осінь, а разом із нею розпочався новий навчальний рік. JS поспостерігав в інстаграмі, як минуло 1 вересня у світських батьків і їхніх дітей.

За словами Маші Єфросиніної, без стресу не обійшлося: «Наш із Тимуром другий перший клас! Відчуття гостріші та усвідомленіші. Сльози переходять в істеричний сміх і навпаки. Нерви ні до чого! Вранці виявила, що піджак синові не відпарила, штани не підшила, «змінку» не зібрала (із цією зайнятістю). У три нові пари туфель не вліз — так жодного разу не взув, а вже маленькі. Тимур регоче, Саню хвилює, коли його вже заберуть! Словом, стрес».

«Вітаю всіх із початком нового навчального року! Усім терпіння, взаємоповаги і нових знань. Наші супергерої готові до пригод», — написала Ірина Монатік.

Син Юлії Саніної та Валерія Бебко поки що пробує свої сили у підготовчому класі.

Попри концертну зайнятість, Потап упевнено виконує роль зразкового батька, тож не міг пропустити шкільну лінійку сина.

Син Ірини Білик Табріз уперше переступив шкільний поріг. Цікаво, як старший брат Гліб Оверчук буде підтримувати першокласника в навчанні.

Анатолій Анатоліч зі своїми школярками зробив напам’ять зворушливу світлину.

Багатодітні батьки Дмитро та Олена Борисови відвели на навчання відразу чотирьох школярів. Ба більше, під час свята зустріли дизайнерку Олену Реву.

А Олена Рева своєю чергою зустріла Катю Сільченко.

Підтримати Саті, доньку Каті Сільченко, прийшли і бабусі. Напевно, у дівчинки був дуже активний ранок, тож додому мама несла красуню на руках.

 

Сабіна Мусіна зізналася, що вперше не пішла разом із донькою Кірою на урочистості: «Сьогодні моя донька стала дорослою — перша лінійка без батьків, без моїх форкань за спиною, а я завжди ридаю, бо не можу всі ці роки повірити в те, що цю людину створила я».

Олександр Скічко та Єлизавета Юрушева відвели Тату в перший клас: «Наша першокласниця! Наша маленька доросла дівчинка, ми завжди будемо поруч. Любимо тебе, мільйони, трильйони разів до місяця і назад».

Маша Полякова зізналася, що навіть у перший навчальний день не змогла обійтися без запізнень.

Юлія П’ятова зібрала аж трьох дітей до школи, з полегшенням видихнула та нагородила себе сніданком справжньої учениці.

 

Маргарита Степаненко, поки чоловік на тренуваннях, взяла на себе обов’язок відвести синів на святкову лінійку.

Син Тетяни Богдан перейшов до 6-го класу.

Діти Олени Бурби покрокували до школи із великими портфелями, букетами та чудовим настроєм.

На святі побували й інші джетсетери. Ба більше, Іванна Ніконова відвідала лінійку і в ролі мами першокласника, і в ролі мами випускниці.

Тамара Ільченко, Тетяна Шаповалова, Іванна Ніконова

Ксенія Шнайдер із донькою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: