Бейонсе, Майкл Джордан та Джей Ло на церемонії прощання з Кобі Брайантом
«Бог знав, що вони не можуть бути на цій землі одне без одного».
Л

едь чи не увесь Голлівуд та понад 30 тисяч людей зібралися минулої ночі в лос-анджелеському спортивному комплексі Staples Center. Саме там відбулася грандіозна церемонія прощання з відомим баскетболістом Кобі Брайантом та його дочкою Джіанною, які трагічно загинули в авіакатастрофі. Свої слова підтримки висловили Шакіл О’Ніл, Snoop Dogg, Джей Ло, Алекс Родрігес, Крістіна Агілера, Джей-Зі та співачка Бейонсе, яка відкрила церемонію та представила особливий музичний перфоманс на честь спортсмена

Бейонсе

Проголошуючи промову легенда NBA Майкл Джордан пожартував з приводу знаменитого мема: «Тепер мені доведеться дивитися на ще один мем, на якому я плачу».

Майкл Джордан

Про свій безмежний біль та смуток розповіла дружина Кобі Ванесса. Спочатку вона подякувала усім за підтримку. «Дякую вам, що ви тут. Це так багато значить для нас. Дякую за ваші молитви. Я хотіла би поговорити і про Кобі, і про Джіджі, але спочатку я почну зі свого малятка. Моя Джіа була неймовірно милою та дуже чуйною дівчинкою.

Я ніколи не побачу, як моя маленька дівчинка йде до вівтаря!

Вона була татовою донькою та однією з моїх найкращих подруг. Ми не зможемо побачити, як Джіанна піде в старшу школу з Наталією, у нас не було можливості навчити її водити машину. Я не зможу сказати їй, як чудово вона виглядає в день свого весілля. Я ніколи не побачу, як моя маленька дівчинка йде до вівтаря, як батько і дочка танцюють разом, або як вона сама стане матір’ю».

«Кобі був найдивовижнішим чоловіком. Він був відомий як запеклий конкурент, але для мене він був КобКоб, мій Бу-Бу, а я була його принцесою, його королевою, Мамою-Мамбою. Він був моїм милим чоловіком і чудовим батьком для моїх дітей. Він був моїм, моїм всім.

Ванесса Брайант та Майкл Джордан

Ми з Кобі були разом з моїх 17 з половиною років. Я була його першою дівчиною, його першим коханням, його дружиною, його найкращим другом, його довіреною особою і його захисником. Він був найдивовижнішим чоловіком. Кобі любив мене більше, ніж я могла висловити це словами. Він був ранньою пташкою, а я — нічною совою, я була вогнем, а він — льодом, і часом навпаки. Ми врівноважували одне одного.

Ванесса Брайант

Він подарував мені сукню, як у Рейчел МакАдамс в фільмі «Щоденник пам’яті». Коли я запитала його, чому він обрав саме блакитну сукню, він сказав, тому що це та сукня, в якій Еллі повертається до Ноя. Ми сподівалися постаріти разом, як в кіно. У нас дійсно була дивовижна історія кохання. За кілька тижнів до смерті, Кобі надіслав мені романтичного листа. Це так багато значить для мене. Кобі хотів, щоб ми відновили наші обітниці. Ми обговорювали те, якими ми будемо веселими бабусею і дідусем для наших онучок. Він був би найкрутішим дідусем.

Бог знав, що вони не можуть бути на цій землі одне без одного!

Бог знав, що вони не можуть бути на цій землі одне без одного, вони повинні бути там разом. Любий мій, ти бережи нашу Джіджі. У мене є Нати, БіБі і КоКо, і ми, як і раніше, найкраща команда».

Бейонсе

Крістіна Агілера

Аліша Кіз

Алекс Родрігес та Джей Ло

Джей-Зі

Джиммі Кіммел

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: