Без iPhone 12, але з крутезним iPad Air та iOS 14: деталі нової презентації Apple у 15 фото
Про sustainability-курс і не тільки!
Ц

ьогоріч коронавірус вплинув й на презентацію Apple! Захід, який традиційно відбувався в театрі Стіва Джобса в Купертіно, був трансформований в прямий ефір, а от назва цьогорічного дійства «Час летить» характеризує нові годинники, з яких Тім Кук і розпочав.

Ще на початку презентації журналіст Марк Гурман повідомив, що цього разу 12-й айфон представлений не буде (його прем’єра очікується в жовтні), тож до уваги шанувальників Apple тільки годинники та iPad.

Як запевнив Кук, Apple Watch — це важлива частина життя сучасної людини! За допомогою пристрою можна не лише з легкістю слухати музику й управляти розумним будинком, але й стежити за серцебиттям.

Тепер власник пристрою Series 6 зможе регулювати таймер миття рук (включається автоматично) та стежити за споживанням кисню — додаток дозволяє виміряти рівень кисню лише за декілька секунд, що надважливо в умовах пандемії. Головна ідея нового пристрою — стежити за здоров’ям користувача.

Годинник Apple Watch представлений в сірому, синьому, золотому та червоному відтінках, а от вартість Series 6 складає $399. Також варто звернути увагу на відсутність USB-зарядки — Apple тримає курс на sustainability! Apple Watch SE — більш демократичний варіант з меншою вартістю та відповідно меншою кількістю відтінків та опцій.

Тім Кук назвав 2020-й рік особливим роком для iPad. Так, у нового iPad Air новий процесор A14 Bionic та новий дизайн — прямокутний. А корпус представлений у блідо-рожевому, блакитному та зеленому кольорах. Ціна пристрою iPad Air $599. Переглядаємо фото новинок та очікуємо на жовтневу презентацію iPhone!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: