Біль, туга та дитячі сльози: найкраще фото 2018 року
За версією World Press Photo.
Н

езалежна некомерційна організація World Press Photo, що заснована в 1955 році та займається проведенням щорічної найпрестижнішої премії в галузі фотожурналістики, оголосила лауреатів. У головній номінації «Фотографія року» перемогла світлина репортера Getty Images Джона Мура. Робота Crying Girl on the Border, зроблена влітку 2018 року на кордоні США та Мексики, вже встигла потрапити на обкладинку журналу Time.

Джон став свідком того, як американський прикордонник обшукує Сандру Санчес з Гондурасу на очах у її малолітньої доньки Янели через те, що вони зробили незаконну спробу перетнути кордон. «Думаю, що це зображення зворушило серця багатьох людей, так сильно, як і моє», — зауважив автор.

Мур — відомий майстер своєї справи та лауреат Пулітцерівської премії. Він неодноразово вигравав у міжнародних конкурсах та здобував численні престижні нагороди. Остання ж його робота — соціальна, вона передає кризу між країнами та відтворює межу, через яку страждають жінки та діти. Це не перша подібна світлина Джона — його Twitter рясніє подібними фото та активно привертає увагу до політики Трампа щодо емігрантів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: