Білосніжний пентхаус Карла Лаґерфельда біля Лувру
Спеціально до дня народження модельєра. Сьогодні йому б виповнилося 90 років.

Серед захоплень Карла Лаґерфельда була не лише мода, а й скульптура та фотографія.

Численна вишукана нерухомість модельєра стала продовженням його творчої натури і відображала дизайнерський погляд і жагу до експериментів.

Так, білосніжний пентхаус Карла в Парижі площею понад 400 квадратних метрів взагалі був позбавлений затишку в традиційному розумінні й більше схожий на дизайнерський салон — мінімалістичний простір із металевими контрастами.

За його задумом у білосніжній квартирі на набережній Вольтер, що розташована в самому серці Парижа, біля Лувру, практично немає стін і перегородок.

Проте є велика бібліотека, багато аксесуарів Goyard і футуристичних дизайнерських меблів від Марка Ньюсона й Аманди Левет. Дизайнер любив робити покупки у відомій паризькій галереї Galerie Kreo.

«Це притулок чоловіка-егоїста», — запевняв Лаґерфельд, який особисто займався дизайном нерухомості та робив інтер‘єрні знімки. Результатом Карл був задоволений.

«Тут можна спати, приймати душ і працювати, — зауважував він. — Я хотів, щоб скрізь був скляний прозорий простір, а також тут немає кольорів, бо я постійно оточений кольорами. Я вважаю, що краще жити в нейтральних умовах».

Як вам такий дизайн?

\

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: