Спадкоємці Карла Лагерфельда: головні претенденти на мільйонні статки дизайнера
Всупереч чуткам, улюблениці кайзера — кішки Шупетт — в переліку немає, але не поспішайте за неї турбуватися.
К

оли саме вирішиться питання зі спадщиною дизайнера, фотографа, скульптора і креативного директора брендів Karl Lagerfeld та Chanel Карла Лагерфельда, поки невідомо. Кайзер помер рік тому, але ситуація щодо перерозподілу його статків (а це понад 300 мільйонів доларів) й досі не вирішилася. 

Принаймі так запевняють французькі ЗМІ, посилаючись на те, що заповіт модельєра та його правонаступники так і не були офіційно оприлюднені.

Кайзер та його улюблениця Шупетт

Газета Le Parisien склала список осіб, які, найімовірніше, згадані в документі та з великою долею вірогідності отримають частку майна Карла.

До найближчого оточення Лагерфельда віднесли директорку з комунікацій бренда Karl Lagerfeld Каролін Лебар, манекенника Джейка Девіса та охоронця Карла Себастьяна Жонда. 

Жонд охороняв Лагерфельда з 1996 по 2019 роки. За понад 20 років він доріс до особистого асистента модельєра і став не лише добрим другом Карла, але й його особистим секретарем та помічником.

Себастьян Жонд та Карл Лагерфельд

Також серед головних претендентів на спадок — хрещений син Карла Гадсон Кроеніг та його батько, американський манекенник Бред Кроеніг, який довгий час був моделлю Fendi та до самої смерті кайзера залишався його близьким другом.

Карл Лагерфельд та Гадсон Кроеніг на показі Chanel, 2017 рік

3-річний Гадсон вперше вийшов на подіум саме на шоу Chanel! Карл називав хлопчика своїм особистим талісманом та за життя дуже піклувався про нього.

Карл Лагерфельд, Гадсон Кроеніг та Кара Делевінь під час паризького Тижня моди, 2014 рік

А очолює список не улюблена кішка Шупетт, як раніше наполегливо писали ЗМІ, а її доглядальниця — Француаза Касота.

Француаза Касота з Шупетт

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: