Birkin з діамантами та ретро-авто: як Кріс Дженнер 64-річчя святкувала
Серед запрошених, на подив, була і Кейтлін Дженнер.
В

чора Кріс Дженнер, голова клану Кардаш’ян-Дженнер, святкувала 64-річчя. Родина часто-густо влаштовує гучні вечірки, тож свято-сюрприз на честь улюбленої матері та бабусі організовувала особисто Кім.

Вона розіслала гостям запрошення з локацією, а під час зустрічі в обумовленому місці гості отримали чергові конверти із зазначенням адреси будинку, де сестри Кардаш’ян жили в дитинстві. «Почекайте! Я не купувала його, — швидко з посмішкою додала Кім. — Всі наші дитячі спогади живуть тут, особливо спогади про нашого батька. Це місце, де народилася кожна дитина Кардаш’ян. Особливий дім для нас».

Саме там на зворушену Кріс чекав новий сюрприз — Кім орендувала ледь чи не усі авто, які коли-небудь були у родини у 2000-х. Збігався не лише колір, але й номера машин. Дівчата встигли не лише пофотографуватися, але й перевірити автівки на швидкість.

На свято, до речі, була запрошена й Кейтлін Дженнер (до зміни статі — Вільям Брюс Дженнер, екс-чоловік Кріс Дженнер). Після довгих років ворожнечі ця вечірка стала справжнім кроком до примирення.

Окрім незабутніх емоцій, Кріс у подарунок отримала крокодилячу сумку Birkin, а вечір закінчився гучним застіллям. «Найкращий день у моєму житті», — написала з подякою задоволена іменинниця в мережі.

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: