Мільйон троянд, яхта та образ від Versace: Кайлі Дженнер святкує на Капрі
Сьогодні наймолодшій мільярдерці ever виповнилося 22 роки!

Найвідомішій дівчині світу виповнилося 22 роки, і за цей час вона встигла дуже багато. Обігнала сестер у популярності, заробила мільярдні статки, заснувала прибуткову компанію Kylie Cosmetics, створила новий бренд Kylie Skin та народила доньку Стормі! Але найголовніше — вона має неймовірну любов мільйонів прихильників і справжнє кохання з репером Тревісом Скоттом.

Зараз пара відпочиває на Капрі, а за декілька днів до цього коханий влаштував Кайлі сюрприз та традиційно подарував мільйон червоних троянд. Щаслива дівчина не могла стримати емоцій та одразу ж опублікувала «букет» в Instagram.

Разом із Кайлі та Тревісом на острів приїхали найближчі друзі іменинниці, її донька та родина. Компанія весь час проводить на розкішній яхті Tranquility, але й встигає відвідувати мальовниче містечко.

Так, ще зранку Кайлі разом із мамою Кріс Дженнер була помічена в одному з магазинів з побутовими італійськими товарами. А ввечері компанія відправилася в ресторан Da Paolino, де влаштувала pre-party. Total look іменинниці був від Versace.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: