Боба Ділана звинувачують у зґвалтуванні 12-річної: реакція громадськості
«Про які докази може бути мова, якщо минуло стільки часу», — обурюються в мережі.

Боб Ділан

Лише нещодавно поновили справу проти принца Ендрю, а тепер оприлюднили подробиці іншої резонансної історії: у зґвалтуванні звинуватили 80-річного Боба Ділана. Йдеться про події 56-річної давності, коли музиканту було 24, а його ймовірній жертві — удвічі менше — всього-на-всього 12. Їхня зустріч, як зазначено у матеріалах, сталася у Нью-Йорку.

1966

Хоча представники музиканта і сам Ділан усе навідріз заперечують, наголошуючи на презумпції невинуватості, ця інформація набула неабиякого розголосу. Цікаво, що ім’я жінки-позивача, котрій наразі 68 років, не розкривають. Відомі лише ініціали — JC.

Реакція громадськості була миттєвою. Думки розділилися. Одні активно засуджують Ділана, звинувачуючи його у стосунках з неповнолітньою: «Кожна жертва має право на допомогу, право бути почутою. Це жахливо. Добре, що це з’ясувалося, хоча для цього знадобилося так багато часу».

1969

Інші палко підтримують кумира. Для них він найперше лауреат Нобелівської премії, знаний поет, ікона кількох поколінь, а вже потім — людина, яка стала черговим відповідачем у справі 50-річної давності.

«Тепер кілька слів вирішать долю людини, життя і досягнення якої вмить втратять цінність. І до чого ця таємничість та анонімність з ініціалами? Тим паче, про які докази може бути мова, якщо минуло стільки часу», — закидають у мережі.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: