Сина Єлизавети ІІ звинувачують у зґвалтуванні: на принца Ендрю подали до суду
Це сталося ще у 2000-х, жертві було лише 17 років.

Королева з сином принцом Ендрю

У 2000-х роках 17-річна дівчина Вірджинія Джуффре була однією із секс-рабинь одіозного Джеффрі Епштейна. За його наказом вона мала примусовий сексуальний зв’язок з принцом Ендрю.

За її словами, у них було принаймні 3 зустрічі, одна з яких відбулася у Лондоні, неподалік від Кенсінгтону. «20 років тому влада та зв’язки принца Ендрю дозволили йому знущатися над наляканою, вразливою дитиною, і нікого там не було, щоб її захистити», — йдеться у позові.

Єлизавета ІІ та принц Ендрю

У позові стверджується, що принц мав із Вірджинією сексуальні стосунки без її згоди, знаючи, скільки їй років. Ба більше, дівчина стала «жертвою торгівлі людьми». Наголошується, що «обурлива поведінка принца» й досі продовжує завдавати пані Джуффре «значної психологічної шкоди».

Принц Ендрю та Джеффрі Епштейн, 2010

Два роки тому, коли справа тільки-но набирала обертів, принц заперечував усі звинувачення та стверджував, що не знайомий із жертвою, проте спільне фото з дівчиною (за словами принца, це фейк) доводить зворотне. «Я не пригадую взагалі, щоб був знайомий із цією леді. Я не знаю її», — запевняв син королеви.

На питання, чи може він підтвердити це під присягою, принц відповів, що «має проконсультуватися з адвокатами».

2001 рік

Нагадаємо, Джеффрі Епштейна звинуватили у педофілії та причетності до сексторгівлі, а 10 серпня 2019 року його знайшли повішеним у камері. До речі, Епштейн приватно відвідував Сандрінгем та Букінгемський палац, а серед його колишніх друзів — Білл Клінтон, Дональд та Меланія Трампи, Джефф Безос та багато інших впливових людей.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: