Campanella від ювелірного дому Chantecler: прикраси, народжені легендою
Знакові вироби у колекції ювелірного бутика Il Cammeo.

Campanella — це найбільш знакова колекція ювелірного дому Chantecler, носій стародавньої легенди, символ радості, удачі та успіху.

За легендою, у давні часи святий Михаїл прийшов на допомогу бідному зневіреному пастухові в пошуках його єдиної вівці, яка загубилася на острові Капрі. Щоб допомогти молодикові, святий Михаїл явився променем світла, зняв свій дзвіночок із шиї і віддав його пастуху. «Візьми його і завжди слідуй за його звуком. Він врятує тебе від будь-якого лиха і принесе удачу, — мовив святий Михаїл». Так пастух, слідуючи за дзенькотом, знайшов свою загублену вівцю.

Вперше міф було почуто 1944 року, тоді Chantecler створили перший бронзовий дзвін і подарували його Президентові Рузвельту, щоб відзначити довгоочікуваний кінець Другої світової війни. Рузвельт вдарив у Дзвін у Вашингтоні в день завершення війни, підтверджуючи його символізм на удачу.

Сьогодні дзвін зберігають та експонують у президентському музеї-бібліотеці імені Франкліна Делано Рузвельта у Нью Йорку. Згодом, 1950 року, Chantecler створює першу прикрасу Campanella як подарунок графині Едді Чіано.

Відтоді у Chantecler з’являються оригінальні моделі Campanella до кожної особливої події, подібно до моделі Daisy, яку створили для доньок американського Президента Барака Обами, і модель Campanella d’Italia у білому золоті з діамантами та агатом, розроблена на честь 150-ї річниці Національної єдності Італії.

Прикраси з колекції Campanella завжди були найпопулярнішими прикрасами бренду Chantecler. Зроблені з паве дорогоцінних каменів, у золоті, з діамантами і напівдорогоцінними каміннями, прикраси Campanella — це маленькі шедеври, які можна носити та колекціонувати. Вони можуть підкреслювати та робити досконалим стиль кожної жінки, передати її характер та настрій у нескінченній грі композицій та комбінацій, непідвладній часу.

Історія виробів колекції Campanella втілює креативність, чарівність, витонченість, відчуття стилю і смаку. Це розкіш на щодень, яка популярна більш ніж 70 років та сягає корінням у філософію art de vivre (мистецтво жити), проникнута почуттям іронії, яка грає з поетичними образами забобонів і марновірств, що типові для південної Італії.

Сьогодні Campanella — це справжня легенда острова Капрі, втілення італійського шарму і якості made in Italy, яка зустрічає міжнародний бомонд у найкращих ювелірних бутиках у всьому світі: дзвінкий вихор золота та діамантів, сапфірів та рубінів, дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння. Веселка з коштовних каменів тисячи відтінків.

Кожен дзвіночок бренду Chantecler з колекції Campanella — це здійснена мрія, обіцянка щастя, бажання колекціонувати, яке з’являється знову і знову, щоб дивувати новими особливими варіаціями комбінацій. Зараз, як ніколи раніше, Campanella знову, як і на початку, сповіщає нам про мир і надію.

Сьогодні, так само як і 1947 року, світ виснажений від усіх звірств, страждань та несправедливості, викликаних війною. Всі змучені від жахливої жорстокості до солдат та мирних людей.
 Острів Капрі протягом всієї своєї історії завжди був гостинним і толерантним місцем для вигнанців та дисидентів, невизнаних митців та поетів. На острові Капрі перетинаються різні культури та національні ідентичності, тут вітається діалог і розуміння одне одного.
 Дзвіночок Campanella дуже природно втілює ці людські цінності, завжди зберігаючи позитивний і впевнений погляд у майбутнє, оскільки його доброзичливий дзвін випромінює радість життя навіть за межами горизонту острова.

Зберігаючи відданість своїм цінностям, дзвіночок Campanella витримав багато змін та метаморфоз за цей час. Нова кампанелла (новий дзвіночок) цього року називається Mediterranean — назва, яка викликає з пам’яті морські образи. На цю тематику творців Chantecler надихнула містична, таємнича русалка неаполітанського заливу Manzella. Дзвіночок постане у формі вишуканої маленької рибки. ЇЇ мерехтлива рухома луска виконана з емалі, що дозволяє коштовним деталям рухатися.

Ювелірні бутики Il Cammeo є офіційним представником ювелірного будинку Chantecler в Україні.

Мережа бутиків il Cammeo:

Київ, Городецького, 10/1; +38 067900 35 00.

Дніпро, Д. Яворницкого, 10; +380675655549.

Дніпро, Катеринославський бульвар, 1; +380675620994.

Львів, проспект Шевченка, 15; +380678951515.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: