Cannes-2019: два різних образи Тіни Кунакі
Новоспечена матуся традиційно завітала на Лазурове узбережжя.
С

еред інших на головний кінофорум Франції завітала Тіна Кунакі, яка місяць тому народила доньку Амазоні. Останні дві доби вона знаходилась у Канні та із задоволенням позувала репортерам. Поки що без коханого Венсана Касселя, але з охороною, яка відповідала за безпеку моделі за відсутності чоловіка.

І хоча церемонію відкриття Тіна пропустила, вчора вона наздогнала втрачене — в довгій вечірній сукні молода матуся стала яскравою прикрасою доріжки. І якщо для офіційних заходів модель обирає елегантні образи та вишукані прикраси, то для прогулянок містом — розслаблений одяг, відсутність мейку та зачіски. Тільки грайлива усмішка! До речі, яка Тіна вам подобається більше?

Що ж до дебюту Тіни на Каннському кінофестивалі, то він стався два роки тому — разом з Венсаном Касселем вони стали парою сезону. А вчора дівчина була не лише гостею, але й мала неабияке відношення до прем’єри. Ще під час вагітності вона брала участь у музикальному промо «Знедолених». Відео Кунакі та Кассель опублікували на своїх сторінках в Instagram. Очікуємо на нові образи Тіни та, звичайно, палкі фото з чоловіком на червоній доріжці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: